تور کیش,تور کیش ارزان,ارزانترین تور کیش,تور کیش لحظه آخری.تور دقیقه نود کیش,تور کیش دقیقه نود 90,تور کیش از شیراز,تور کیش هتل ترنج,تور کیش هتل داریوش,قیمت تور کیش
جستجو در مطالب تور کیش
چند ثانیه صبر کنید
 • آخرین قیمت های آفری تور کیش را در شبکه کانال کیش سیر ببینید:
  تور لحظه آخر کیش
  آخرین وضعیت آب و هوای کیش
  آخرین تخفیفات
  زمان برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها

کلیلک کنید←←   https://telegram.me/kishsir


مشاهده پکیج تور کیش دقیقه 90 →کلیک کنید

  تلفن تماس رزرو تور کیش   88507250

غواصی در كیش به دلیل مرجانی بودن جزیره کیش و شفافیت آب دریا كه امكان تماشای انواع آبزیان زیبا و منحصر به فرد این منطقه را میسر میسازد جاذبه های فراوانی برای گردشگران و شهروندان و مسافران تور کیش دارد . 2 مركز در باشگاه ورزش های دریایی كیش و اسكله تفریحی کیش خدمات و آموزشهای لازم همراه با كلیه تجهیزات و امكانات (لباس مخصوص، كپسول هوا و. . . ) را در اختیار علاقمندان به غواصی قرار می دهند.

جزيره كيش از نظر محيط زيست طبيعي، يكي از بكرترين مناطق خليج فارس بوده و به جرات می توان گفت که ريفهای مرجانی شرق جزيره کيش از غنی ترين و زيبا ترين مناطق و مساعد ترين سايتهای غواصی کشورمان را در برگرفته است. پوشش مرجاني کیش در سواحل شرقي آن واقع گرديده که همه ساله مورد بازديد بسياری از علاقه مندان غواصی قرار می گيرد. غواصی در کيش در تمامی طول سال امکانپذير بوده و سايتهای کم عمق اين جزيره برای غواصی تمامی افراد و حتی اشخاص مبتدی بسيار مناسب است. همچنين وجود مراکز آموزش غواصی در کيش اين جزيره را تبديل به قطب غواصی کشور نموده است.
غواصی در کیش قیمت,هزینه آموزش غواصی در کیش معمولا به همراه مدت زمان غواصی بعد از آموزش محاسبه میشود که حدود ساعتی 190.000 تومان میباشد.
در زير به معرفي سايتهاي مرجاني و مناسب غواصی در جزیره کیش مي پردازم:

سایت غواصی بيگ كورال و ژوراسيك پارك کیش:

از سايتهاي زيباي اين جزيره کیش مي توان به سايتهاي بيگ کورال و ژوراسيك پارك کیش اشاره کرد. اين ريفهاي مرجاني که در شرق جزيره واقع گرديده اند، داراي اکوسيستم غني و زيبائي مي باشند که خيره کننده چشمان هزاران غواص ايراني و خارجي در طول سال است. عمق اين دو سايت به هنگام مد کامل متجاوز از 6 تا 8 متر و هنگام جزر کامل کمتر از 5 متر ميباشد اين سايتها از تنوع فراواني از آبزيان برخوردار اند.
از انواع ماهيها ميتوان به : جراح - دخترناخدا - هامور - جاش - ساردين - باراکودا - تون - اژدرماهي - موري ايل - استون فيش - اسکورپيون - دلقک و ريف شارک همچنين سفره ماهيان، اشاره کرد. انواع لابستر و لاکپشتهاي پوزه عقابي و پشت سبز ،همپنين مرجانهاي طبقاتي و مغزي و نيز گاها انواعي از سافت کورال در اين سايت ديده ميشوند. پوشش مرجاني سايت که شمالي- جنوبي و در امتداد ساحل به صورت نواري کشيده شده است در جنوب متراکم تر و در شمال کمتر است.
براي دسترسي به اين سايتها ميتوانيد از مراکز غواصي موجود در جزيره و قايق هاي غواصي استفاده کرده و يا مي توان با اتومبيل به ساحل هتل سيمرغ و از آنجا به سايت بيگ كورال به آساني رسيد . اين سايت براي اسنورکلينگ و نيز نايت دايو بسيار مناسب است.
همچنين در سايت بيگ کورال صخره هاي زير آبي بسيار زيبائي پديدار مي گردند که مملو از آبزيان ريز از جمله انواع خرچنگها ، ميگوها و عنکبوتهاي دريائي بوده که براي عکاسي ماکرو بسيار مناسب است.سایت غواصی ساترن كرك کیش:
از ديگر سايتهاي غواصي در اطراف جزيره كيش ساترن كرك يا شكاف جنوبي مي باشد كه بسيار زيبا بوده ، اما به دليل دوري نسبي ،كمتر ملاقات كننده اي دارد.
اين ريف در 3 مايلي جنوب جزيره واقع گرديده است و از شكافي تشكيل شده است كه تا عمق 22 متري نيز ادامه مي يابد.
دسترسي به اين سايت فقط با قايق و با استفاده از مراكز سطح جزيره كيش امكانپذير مي باشد.
از آبزياني كه در اين سايت به چشم مي خورند ، مي توان دسته هاي بزرگ باراكودا، بلك تيپ و خفاش ماهيان را نام برد. با توجه به جريان آب اين منطقه ، غواصي در اين سايت نياز به تجربه و تبحر فراوان در غواصي داشته و جهت افراد تازه کار مناسب نمي باشد.


سایت غواصی كشتي داما کیش:
اين كشتي باربري سنگالي كه در عمق 33 متري آبهاي جنوب شرقي كيش آرميده است در يكي از شبهاي پائيزي سال 1384 به دليل آبگرفتگي موتورخانه ، اعلام وضعيت بحراني نمود، اما از درخواست كمك سر باز زد. صبح روز بعد به دلايل نامعلومي غرق و براي هميشه معماي مرموز خود را به اعماق برد. در تحقيقات بعدي مشخص گرديد كه در مدارك كشتي دستبرده شده است و كشتي 10 سال جوانتر از تاريخ ساخت خود معرفي گرديده است. اين دليلي كافي براي عدم پرداخت بيمه كشتي و بار موجود در آن ( سينك آشپزخانه، سراميک و تخته هاي MDF) براي شركتهاي بيمه بود. در هر صورت اين كشتي اكنون پس از گذشت كوتاه مدتي كه در اعماق آرميده است تبديل به زيستگاهي مصنوعي براي آبزيان و همچنين سايت جديدي براي غواصي گرديده است.
غواصي در اطراف اين مغروق که در فاصله 4 مايلي از جزيره به پهلوي راست خود خوابيده است، نياز به تبحر خاصي نداشته اما جهت ورود به بدنه کشتي ، فراگرفتن دوره تخصصي کشتيهاي غرق شده الزاميست.
ورود به بدنه کشتي از طريق پنجره کابين فرماندهي امکان پذير بوده و عبور از راهروي پشتي کابين فرماندهي و ورود از طريق در آن شما را به آشپزخانه و خوابگاه هدايت مي نمايد. پروانه کشتي نيز که مکان مناسبي جهت عکاسي به شمار مي رود در عمق 30 متري قرار دارد. از آبزيان اين منطقه مي توان خفاش ماهيان، باراکودا ، انواع سنگسر، سرخو و نيز اژدرماهيان را نام برد
دستيابي به اين كشتي مغروق كه مكان زيبا و مناسبي براي آموزش دوره تخصصي كشتيهاي غرق شده مي باشد فقط با قايقهاي غواصي امكانپذير بوده اما اينجانب مختصات جي.پي.اس آن را نيز كه به شرح زير است در اختيارتان خواهم نهاد.
26 29 797 N
054 04 431 E

سایت غواصی کلبه هور کیش:
اين سايت که در غربي ترين دماغه جزيره کيش و در مکاني به همين نام واقع گرديده است نيز از نقاط مساعد غواصي در جزيره کيش و به خصوص به هنگام وزش بادهاي شرقي که غواصي در سواحل شرقي جزيره کيش را نامساعد مي نمايد مي باشد.
ورود به سايت از طريق ساحل کوچک جنوب آن و يا از طريق پرتگاه صخره اي غرب آن امکان پذير مي باشد. بستر سايت صخره اي بوده و از آبزيان آن مي توان ، هامور ، سرخو ، سنگسر ، انواع صدفها و لاکپشتها را نام برد. همچنين در ساحل جنوبي آن ( محل ورود و خروج به سايت) غاري کوچک به طول 5 متر وجود داشته که عبور از آن به هنگام مد کامل بسيار لذت بخش خواهد بود. عمق سايت غواصي کلبه هور از شمال به جنوب بيشتر گرديده و تا 8 متر نيز ادامه دارد.

سایت غواصی کشتي يوناني کیش:
اين مکان که کمتر از سايتهاي ديگر مورد توجه قرار گرفته است نيز از نقاط مساعد غواصي در جزيره کيش به هنگام وزش بادهاي شرقي و نامساعد بودن سواحل شرق جزيره کيش مي باشد. اگرچه عمق 4 تا 5 متري آب در اين سايت نياز به تجهيزات غواصي را محسوس نمي نمايد و حس کنجکاوي شما با استفاده از اسنورکلينگ ارضا خواهدگرديد، اما لذت بازديد از پروانه اين کشتي بسيار مشهور به هنگام غواصي وصف ناشدني است. عمق آب در قسمت پروانه 8 متر بوده و بستر اطراف اين کشتي به گل نشسته پوشيده از آهن آلات و قطعات فولادي مي باشد. جالب است بدانيد که وجود اکسيد آهن در اين منطقه باعث سرخ فام شدن شنهاي اطراف کشتي يوناني کیش گرديده است.


برای اطلاع از آخرین وضعیت پکیج تور کیش، لطفا عدد ۱۱۸ را به سامانه پیامک  ۳۰۰۰۸۱۷۷۷ ارسال نمایید. 

کیش سیر : ۰۲۱۸۸۵۰۷۲۵۰

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

دیدگاه‌ها   

 
0 #22 رضا 1395-08-30 15:47
به نقل از علی:
سلام میخواستم ببینم میتونم باهمسرم دوتایی غواصی کنیم.
پاسخ:
سلام
بله چرا نتونین با همسرتون غواصی کنین !!!
لحظات خوشی را برایتان آرزو میکنیم.
کیش سیر 88507250

عمرا اگه بزارن شما با همسرت بري تو آب!!!!
نقل قول کردن
 
 
+2 #21 علی 1395-03-04 13:49
سلام میخواستم ببینم میتونم باهمسرم دوتایی غواصی کنیم.
پاسخ:
سلام
بله چرا نتونین با همسرتون غواصی کنین !!!
لحظات خوشی را برایتان آرزو میکنیم.
کیش سیر 88507250
نقل قول کردن
 
 
+1 #20 مهلا 1394-09-29 06:40
الان نرخش چنده ؟ ساعتی ؟
پاسخ:
سلام
ساعتی 240.000 تومان
کیش سیر 88507250
نقل قول کردن
 
 
+1 #19 wild raspberry 1394-03-31 09:41
Thanks very nice blog!
نقل قول کردن
 
 
+1 #18 محمد 1393-12-25 19:27
قیمت ها برای نوروز چنده؟
نقل قول کردن
 
 
0 #17 حسام قوام 1393-12-13 10:53
عالی بود با مربی خانوم مینا بهترین لحظه ها وتکرار نشدنی ترین آرامش در زیر آب - حتما برین - :lol:
نقل قول کردن
 
 
+2 #16 حسام قوام 1393-12-13 10:52
باسلام خدمت اون دوستانی که مردد هستند - من مادر و خواهرمو بردم واسه غواصی اونجا یه مربی بود به نام خانوم مینا - با قایق رفتیم وسط دریا بعد اون خانوم یهویی از زیر آب اومد بیرون - ایشون خانوم بودن تجهیزات رو بستن پشت ما - در بین ما فقط خواهر بنده بود که شنا کاملا بلد بود و آشنا به دریا و آب بود اما ما کاملا نا وارد بودیم و رفتیم زیر آب ۱۰ ثانیه ترس داشتیم وقتی رسیدیم زیر آب ترس و هیجان تبدیل به یه آرامش تکرار نشدنی شد ۰ نه تنها ۱۰۰ تومن بلکه ۱ میلیون واسه من ارزش داشت فوق العاده لذت بخش بود ۰ تور کیش خیلی جذاب تر لذت بخش تر از امارات بود من ماهی یک بار امارات میرم میام ولی کیش خودمون میگم باصفا تره - حداقلش اینه که حس ترهم نداری - بدرود- :roll:
نقل قول کردن
 
 
0 #15 سميه ب 1393-10-30 08:43
سلام
من در شهر بندرعباس زندگي مي كنم مي خواستم بدونم مي توانم از تور كيش شما استفاده كنم ولي پروازم از بندرعباس باشه
آخه اينجا تور كيش نداره
پاسخ:
سلام
دوست عزیز سمیه
جهت استفاده از خدمات تور کیش ما میتوانید پرواز مورد نظرتان را از بندر عباس رزرو نمایید و پس از آن تاریخ سفرتان را به همکاران بخش فروش ما در کیش سیر اعلام نمایید تا بتوانیم برای ارئه سایر خدمات ارزان تور کیش در خدمتتان باشیم.
با تشکر
کیش سیر 88507250
نقل قول کردن
 
 
+2 #14 غلام 1393-10-28 19:57
سلام و دورد برشما زحمت كشان
لطفا بفرماييد نحوه پرداخت به چه صورت ميباشد. متشكر
پاسخ:
سلام
دوست عزیز جهت پرداخت هزینه های تور کیش و سایر خدمات سفر به کیش لطفا با دفتر فروش کیش سیر تماس بگیرید.
موفق باشید
کیش سیر 88507250
نقل قول کردن
 
 
0 #13 هادی 1392-04-25 12:33
سلام.من هادی هستم.به کلیه وررزشهای دریایی خیلی علاقه دارم چندین مدرک در زمینه شنا وغریق نجات دارم وpadi یک ستاره دارم .الان 30 سالمه وحدود 500 تا سرمایه دارم ومسمم در خصوص تفریحات دریایی مشغول به کار شوم.اگر لطف کنید مرا راهنمایی کنید

متشکرم.

پاسخ:
سلام
بسیار عالی و به شما تبریک میگیم و به عنوان یک ایرانی به شما افتخار میکنیم.
زحمت بکشید رزومه کاری و حرفه ای خود را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال کنین.
جواب به ایمیل شما فرستاده خواهد شد.
با تشکر آبینه سیر 88507250-021
موفق باشید.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 • با سلام..بنده هم از دهکده عطر خرید کردم ..ادکلن 50 هزار تومانی را 280 هزار بهمون داد

  ادامه مطلب ..و

   
 • با سلام..بنده قبل از عید از بازار ونوس مازه دهکده عطر دم در وردی ادکلن خریدم که با حیله کارت تخفیفی که ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه رفت وبرگشت بچه 4سال چطور حساب میشه؟ با تشکر پاسخ: در تور کیش ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • من واسه ١ordibehesht 96 ميام هتل انا با اين بد گويى مشترياتون واقعاً دلسرد شدم اگر واقعاً اينقدر ...

  ادامه مطلب ..و

تور قشم سیر

قشم سیر

کلیک کنید ← تور قشم

← تور قشم را با ما تجربه کنید

← رزرو هتل در قشم

← تور هوایی قشم

← گشت و ترانسفر VIP

← تور زمینی قشم

← کاملترین اطلاعات درباره تور قشم

www.qeshmnets.net

قشم سیر 88507250

تور جزیره هندورابی

تور جزیره هندورابی

← بازدید از جزیره هندورابی

← جزیره هندورابی کجاست ؟

← جزیره بکر و زیبا

← سفر به جزیره هندورابی

← رزرو تور جزیره هندورابی

همراه با کیش سیر 88507250

اطلاعات بیشتر کلیلک کنید ↓

جزیره هندورابی

تور مشهد سیر

تور مشهد

کلیک کنید ← تور مشهد

← اطلاع از آخرین قیمت های آفر تور مشهد

← رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد

← تور مشهد هوایی و قطار

← کاملترین اطلاعات درباره تور مشهد

← کانال تور ارزان مشهد https://telegram.me/kishsir

www.mashhadtour.net

مشهد سیر 88507250

تور شیراز

کلیک کنید ← تور شیراز

 

← تور شیراز را با ما تجربه کنید

← رزرو هتل در شیراز

← تور هوایی شیراز

← گشت و ترانسفر VIP

← تور زمینی شیراز

← کاملترین اطلاعات درباره تور شیراز

تور شیراز 88507250

آفر رزرو هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

تلفن رزرواسیون هتل ترنج کیش: 88507250

ارتباط با کیش سیر

شما مي توانيد با کليک بر عکس زير از طريق کانال تلگرام با پشتیبانی تور کیش سیر آنلاين چت بنماييد و برای رزرو تور کیش از ساعت 9.00 الی 18.00 با شماره 021.88507250 و بعد از ساعت اداری(الی 22.00) با موبایل 09125808135 تماس بگیرید.
از شنيدن صداي شما خوشحال مي شويم ...

تلگرام

telegram.me/ehsan_nikfekr

لااله الاالله الملک الحق المبین

تور کیش , نرخ تور کیش , تور کیش ارزان , افر تور کیش , تور کیش لحظه اخری , پایین ترین قیمت تور کیش , هتل های جزیره کیش

به اين مطلب امتياز دهيد

--------------------
به سايت ما امتياز دهيد