تور کیش,تور کیش ارزان,ارزانترین تور کیش,تور کیش لحظه آخری.تور دقیقه نود کیش,تور کیش دقیقه نود 90,تور کیش از شیراز,تور کیش هتل ترنج,تور کیش هتل داریوش,قیمت تور کیش
جستجو در مطالب تور کیش
چند ثانیه صبر کنید
 • آخرین قیمت های آفری تور کیش را در شبکه کانال کیش سیر ببینید:
  تور لحظه آخر کیش
  آخرین وضعیت آب و هوای کیش
  آخرین تخفیفات
  زمان برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها

کلیلک کنید←←   https://telegram.me/kishsir


مشاهده پکیج تور کیش دقیقه 90 →کلیک کنید

  تلفن تماس رزرو تور کیش   88507250

 قشم ایر

قشم ایر

هواپیمایی آتا چند فروند هواپیما و از چه نوع در اختیار دارد؟
   هم اکنون این شرکت 9 فروند هواپیما شامل 6 فروند بوئینگ و 3 فروند ایرباس در اختیار دارد که در چارچوب برنامه میان مدت آتا در صدد افزایش تعداد این ناوگان هستیم اگرچه اساسنامه شرکت هواپیمائی آتا در سال 1387 به تصویب رسیده است اما فعالیت رسمی این شرکت در سال 1388 آغاز شده ودر همین مدت کوتاه موفق به جابجایی بیش از سه ملیون نفر تا پایان سال 91 و حدود پانصد هزار نفر در چهار ماهه اول سال جاری در سطح داخلی  و بین المللی شده ایم که این میزان  فعالیت آتا را دررده شرکت های برتر هواپیمائی داخلی جای میدهد.

این شرکت در نیمه ی اول سال 1388 روزانه نزدیک به 7 تا 10 پرواز داشت که این پروازها در سال 1389 به 23 تا 27 پرواز افزایش پیدا کرد. شرکت هواپیمائی آتا در سال 1389 توانست نزدیک به 600 هزار نفر مسافر را جابجا کند.

در سال 1390 فعالیت های این شرکت منسجم تر و با برنامه ریزی بهتر ادامه یافت تا این که در سال 90 این شرکت موفق شد دو فروند هواپیمای دیگر به ناوگان خود اضافه  کند و روند افزایش پروازها را تا 29 الی 30 پرواز ادامه دهد. همچنین در سال 89 این شرکت موفق به کسب لوح تقدیر از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی

در ارائه خدمات شد. سر انجام با تلاش های انجام شده سازمان هواپیمایی کشوری به ان نتیجه رسید که شرکت هواپیمایی آتا توانایی آن را دارد که خدمات خوبی ارائه دهد و ناوگان خود را وسعت بخشد.

خوشبختانه تمام ناوگانی که هواپیمایی آتا در اختیار دارد ملکی هستند و تمامی کادر پروازی را با هزینه های خود آموزش داده است این شرکت نزدیک به 20 خلبان دارد که از ابتدا به آنها آموزش های لازم را داده ودر مواردی آنها را برای آموزش به موسسه اکسفورد اعزام کرده است. در حال حاضر تفاهم نامه ای با دانشگاه سهند تبریز  امضا کرده ایم  که حدود 60 نیرو را تامین کنیم.هدف این است بیشتر نیروهای  خود را از تبریز  و شهرهای شمال غربی تامین کنیم اما هم اکنون  توانسته ایم این نیروها را هم از تبریز و هم از مناطق دیگر کشور نیز تامین کنیم.

شبکه پروازی آتا  را تشریح کنید؟در  حال حاضر  چند درصد از سهم بازار را در اختیاردارید؟

شرکت هواپیمایی آاتا روزانه بیش از 30 پرواز و ماهانه حدود هزار پرواز در مسیرهای  داخلی  به شهرهای تهران، تبریز، مشهد، ارومیه، کیش و اردبیل و هم چنین در مسیرهای خارجی  به شهرهای استانبول، بغداد، نجف و تفلیس پرواز دارد. بر اساس آمار  رسمی هواپیمایی کشوری در سال1390 شرکت هواپیمایی آتا جزو رده های 4*5 در جابه جایی مسافر در ایرلاین ها قرار گرفت که این میزان بی تردید در سال1392 به میزان چشمگیری افزایش خواهد یافت.

آیا شرکت هواپیمایی آتا کیترینگ مستقل دارد؟؟؟

بله هواپیمایی آتا هم در تهران و هم در تبریز دارای کترینگ مستقل وبا تجهیزات کامل بوده و هفتگی به طور متوسط تعداد 8.680 رفرشمنت سبک و سنگین در این دو شهر تولید می شود.

بازار حمل و نقل هوایی شرکت هواپیمایی آتا در منطقه خاورمیانه در مقایسه با دیگر هواپیمایی ها را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازارایران بسیار وسیع است اما متاسفانه فضای خوبی برای توسعه حمل و نقل هوایی در ایران مهیا نیست. اگر این فضا ایجاد شود می توانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم مثلا هدف ما این بود که در بازار مصر وارد شویم اما با محدودیت مواجه شدیم.

طی برنامه های کوتاه مدت شرکت هواپیمایی آتا طی 2 یا 3 ماه آینده، در برنامه داریم تا ناوگان خود را افزایش دهیم. قیمت بلیت در بازارهوایی ایران بر اساس سازوکار نرخ آزاد نیست و رقابت هم بسیار مشکل است. لذا با توجه به این وضعیت فضای خوبی وجود ندارد. باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا بتوانیم فضای خوبی را ایجاد کنیم و همه باید تلاش کنیم تا گردشگری در ایران رونق بگیرد خوشبختانه ما  در خواست های خوبی  از کشور های عربستان و کویت برای مشهد داریم که رایزنی هایی هم در حال انجام است.

از نظر تامین سوخت با چه مشکلاتی روبرو شدید؟

افزایش بی سابقه قیمت سوخت در کنار نوسانت نرخ ارز و همچنین حذف ارز مرجع، فشار سنگینی را به شرکت های هواپیمایی وارد کرده است. افزایش قیمت بلیت نیز در برخی پروازها باعث کاهش لود پروازی وفشار مضاعف شده است.

قطعات و تعمیرات دوره ای را با توجه به تحریم ها چگونه مدیریت می کنید؟؟

تحریم های غیر قانونی بین المللی بی تردید ما را در پرداخت های ارزی و تامیین قطعات با مشکلاتی مواجه کرده است که البته تلاش کرده ایم با یک برنامه ریزی گسترده از اختلال در پروازها جلوگیری کنیم. به نظر ما تحریم صنعت هوایی به دلیل تاثیر آن بر امنیت پرواز یکی از تحریم های ناقض حقوق بشر است و از آنجا که تامین صد در صد ایمنی پرواز اولویت کار ماست، لذا پروازها را محدود به تامین کامل کرده ایم که در صورت رفع این محدودیت ها می توان تعداد پروازها را افزایش داد در هر صورت این شرکت ایمنی پرواز را سر لوحه کار خود قرار داده است وانجام پروازها  را مشروط و منوط به تامین ایمنی کامل پروازها نموده است.

ذکر این نکته ضروریست که:

  -هواپیمایی آتا علی رغم نوسانات  نرخ ارز و افزایش قیمت ها متعهد به پرداخت تمامی هزینه های مربوط  به ایمنی پرواز بوده وحتی از پرداخت هزینه ها خودداری  نکرده است. تمامی ناوگان هوایی از لحاظ ظوابط ایمنی تابع مقررات و استانداردهای بین المللی و داخلی هستند.خوشبختانه هواپیمایی آتا با وجود تمام محدودیت های بین المللی در زمینه رعایت استانداردها را اولویت اول خود میداند.

  -تمامیه ماوگان خوایی از لحاظ ضوابط ایمنی تابع مقررات و استانداردهای بین المللی و داخلی هستند.

  -علاوه بر این هوا پیمایی آتا در همین مدت محدود اقدام به جذب نیروهای انسانی متخصص هم در سطح خلبانی و هم در سطح فنی نموده است و با ارائه آموزش لازم زمینه ارتقای دانش هوانوردی کشور را فراهم کرده است.

با تشکر از بخش تحریریه ماهنامه نفیس *سفر*


برای اطلاع از آخرین وضعیت پکیج تور کیش، لطفا عدد ۱۱۸ را به سامانه پیامک  ۳۰۰۰۸۱۷۷۷ ارسال نمایید. 

کیش سیر : ۰۲۱۸۸۵۰۷۲۵۰

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 • با سلام..بنده هم از دهکده عطر خرید کردم ..ادکلن 50 هزار تومانی را 280 هزار بهمون داد

  ادامه مطلب ..و

   
 • با سلام..بنده قبل از عید از بازار ونوس مازه دهکده عطر دم در وردی ادکلن خریدم که با حیله کارت تخفیفی که ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • سلام خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه رفت وبرگشت بچه 4سال چطور حساب میشه؟ با تشکر پاسخ: در تور کیش ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • من واسه ١ordibehesht 96 ميام هتل انا با اين بد گويى مشترياتون واقعاً دلسرد شدم اگر واقعاً اينقدر ...

  ادامه مطلب ..و

تور قشم سیر

قشم سیر

کلیک کنید ← تور قشم

← تور قشم را با ما تجربه کنید

← رزرو هتل در قشم

← تور هوایی قشم

← گشت و ترانسفر VIP

← تور زمینی قشم

← کاملترین اطلاعات درباره تور قشم

www.qeshmnets.net

قشم سیر 88507250

تور جزیره هندورابی

تور جزیره هندورابی

← بازدید از جزیره هندورابی

← جزیره هندورابی کجاست ؟

← جزیره بکر و زیبا

← سفر به جزیره هندورابی

← رزرو تور جزیره هندورابی

همراه با کیش سیر 88507250

اطلاعات بیشتر کلیلک کنید ↓

جزیره هندورابی

تور مشهد سیر

تور مشهد

کلیک کنید ← تور مشهد

← اطلاع از آخرین قیمت های آفر تور مشهد

← رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد

← تور مشهد هوایی و قطار

← کاملترین اطلاعات درباره تور مشهد

← کانال تور ارزان مشهد https://telegram.me/kishsir

www.mashhadtour.net

مشهد سیر 88507250

تور شیراز

کلیک کنید ← تور شیراز

 

← تور شیراز را با ما تجربه کنید

← رزرو هتل در شیراز

← تور هوایی شیراز

← گشت و ترانسفر VIP

← تور زمینی شیراز

← کاملترین اطلاعات درباره تور شیراز

تور شیراز 88507250

آفر رزرو هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

تلفن رزرواسیون هتل ترنج کیش: 88507250

ارتباط با کیش سیر

شما مي توانيد با کليک بر عکس زير از طريق کانال تلگرام با پشتیبانی تور کیش سیر آنلاين چت بنماييد و برای رزرو تور کیش از ساعت 9.00 الی 18.00 با شماره 021.88507250 و بعد از ساعت اداری(الی 22.00) با موبایل 09125808135 تماس بگیرید.
از شنيدن صداي شما خوشحال مي شويم ...

تلگرام

telegram.me/ehsan_nikfekr

لااله الاالله الملک الحق المبین

تور کیش , نرخ تور کیش , تور کیش ارزان , افر تور کیش , تور کیش لحظه اخری , پایین ترین قیمت تور کیش , هتل های جزیره کیش

به اين مطلب امتياز دهيد

--------------------
به سايت ما امتياز دهيد