تور کیش,تور کیش ارزان,ارزانترین تور کیش,تور کیش لحظه آخری.تور دقیقه نود کیش,تور کیش دقیقه نود 90,تور کیش از شیراز,تور کیش هتل ترنج,تور کیش هتل داریوش,قیمت تور کیش
جستجو در مطالب تور کیش
چند ثانیه صبر کنید

آخرین قیمت های آفری تور کیش,تور مشهد,تور قشم را در کانال تلگرام و اینستاگرام کیش سیر ببینید:

عضویت در کانال تلگرام کیش سیر : https://t.me/kishsir

اینستاگرام کیش سیر : kishsir@

 

  تلفن تماس 1212 2811-021

مراكز فرهنگي هنري سازمان منطقه آزاد كيش

مراكز فرهنگي هنري سازمان منطقه آزاد كيش به گونه اي احداث شده اند كه ساكنين تمام مناطق مسكوني كيش بتوانند از خدمات آنه بهرمند شوند.اين فرهنگسراها شامل قسمتهاي ذيل مي باشد: كتابخاته عمومي،كتابخانه كودك ونوجوان،قسمت ديداري شنيداري،كلاسهاي آموزشي،نگارخانه.وتمامي علاقه مندان مي توانند ازامكانات موجود استفاده نمايند.

خانه علم كيش
در خانه علم كيش توانايي‌ها و محدوديتهاي خود را آزمايش كنيد. حساسيت شنوايي شما چقدر است؟ آيا مي توانيد هر چه در دنياي اطراف است با چشم ببينيد؟ آيا مي دانيد كه در تاريكي كامل امكان ديدن وجود دارد؟ آيا تا به حال با چنگ بدون سيم، آهنگي نواخته‌ايد؟ اينها و بسياري از وسايل ديگر را در خانه علم كيش تجربه كنيد
سازمان منطقه آزاد كيش در راستاي اهداف فرهنگي و اجتماعي با احداث نخستين خانه علم و به كارگيري شيوه هاي مدرن تلاش كرده است تا در جهت تحقق يكي از آرمانهاي توسعه فرهنگي و اجتماعي كشور گام بردارد. شايان ذكر است تحولات علمي، فرهنگي و اقتصادي ويژه دو دهه اخير موجب دگرگوني بنياني در تعريف سواد و شهروند با سواد در سطح جهاني شده است به طوري كه ديگر توانايي يك شهروند در خواندن و نوشتن زبان بومي اش ملاك سواد وي قرار نمي گيرد. تمدن كنوني جهاني در كليه ابعادش به شهرونداني نيازمند است كه شيوه هاي پيچيده ارتباطي را بشناسد، با مفاهيم مقدماتي علوم و فنون آشنا باشد و از توانايي تفكر منطقي و نقادانه برخوردار باشند. به همين دليل تعاريفي مانند سواد رايانه‌أي و سواد علمي به عنوان شاخص هاي جديد در ارزيابي سواد يك شهروند در سالهاي اخير مطرح شده است. پرورش چنين توانايي هايي داراي چنان اهميتي است كه كشورهاي جهان به سرمايه گذاري گسترده‌أي براي آشنا كردن شهروندان خود در اين زمينه ها پرداخته‌اند. يكي از موثرترين اين سرمايه‌گذاريها، ايجاد زمينه‌هاي آموزش غيررسمي و غيرمستقيم و به شيوه سرگرمي و بازي است كه در چارچوب خانه‌هاي علم مطرح شده است. در اين مكان اشخاص در سنين مختلف مي توانند با آزمون و خطا و بازي و سرگرمي، با بسياري از مفاهيم و موضوعات علمي آشنا شوند
نشاني: مقابل بازار پانيذ، ويلاهاي مرواريد

مراکز فرهنگی هنری کیش -kish-art-centers


خانه فرهنگ و هنر كيش
توسعه پايدار در گرو توسعه فرهنگي جامعه است. خانه فرهنگ كيش با برنامه‌هاي متنوع فرهنگي، هنري و ادبي، كلاسهاي هنري، انجمن شعر و. . . محل مناسبي براي پركردن مفيد اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و ارتقاء سطح فرهنگي جامعه كيش است.
نشاني: روبروي بازار پرديس، ويلاهاي فردوس2، ورودي 6 واحد


كتابخانه ديداري وشنيداري
كتابخانه ديداري و شنيداري کیش در راستاي برنامه توسعه فرهنگي سازمان منطقه آزاد كيش فعاليت نموده و با استفاده از فن آوري پيشرفته زمينه مناسبي براي پركردن اوقات فراغت و ارتقاي سطح آگاهي عمومي ساكنان و نيز الگوي مناسبي از اطلاع رساني را براي مسافراني كه به كيش سفر مي كنند فراهم كرده است.
منابع موجود در كتابخانه به لحاظ محتوا طيف گسترده اي از آثار فرهنگي را شامل مي شود. در كتابخانه ديداري و شنيداري مجموعه أي از آثار ديني، تاريخي، علمي، آموزشي به شكل سي دي، نواركاست، فيلم ويديو، كتاب و صفحه گرامافون در اختيار علاقمندان قرار مي گيرد. در اين مركز مراجعه كنندگان مي توانند از موسيقي سنتي، محلي و مقامي ايران، موسيقي كلاسيك، موسيقي ملت ها، موسيقي فيلم، موسيقي الكترونيكي، گويش هاي نقاط مختلف ايران و. . . بهره مند شوند.
آثار مربوط به كودكان و نابينايان نيز در اين مجموعه گردآوري شده است، تا اين مركز بتواند نيازهاي طيف گسترده أي از مراجعان را تامين كند.
تجهيزات و خدمات در چهار بخش شامل چايخانه رايانه اي( Coffee Net )، بخش شنيداري، بخش ديداري و سينماتك طراحي و عرضه شده است. تجهيزات مناسبي در هر بخش مانند رايانه، گرامافون، ويديو، تلويزيون، آمپلي فاير، پخش ديسك ليزري و. . . به همراه منابع و آثار متنوع و ارزنده اي در هر زمينه امكان بهره برداري مراجعين را به شكل مناسب فراهم مي آورد.
شرايط استفاده از كتابخانه ديداري وشنيداري

 • استفاده براي عموم از سنين 7 سال به بالا بصورت عضويت و ساعتي آزاد است
 • ساعت كار: صبح ها 9 الي 1، بعد از ظهرها 5 الي 8
 • نشاني: ويلاهاي فردوس، ورودي 5، طبقه دوم، پلاك 4

 


خانه مطبوعات كيش
مطبوعات از رايج ترين و شاخص ترين محصولات جامعه پيشرفته است و بخصوص در آستانه قرن بيست ويكم ويژگيهاي يك صنعت بزرگ را بخود گرفته است. اين مركز براساس نياز انسان امروز، به مطبوعات و با هدف گسترش ابعاد امكانات فرهنگي جزيره كيش، سازمان منطقه آزاد كيش به ضرورت و در طول گسترش صنعتي و تجاري منطقه موسس و مجري طرح ايجاد خانه مطبوعات گرديد.
بخش هاي مختلف خانه مطبوعات :
بخش مجلات: در اين بخش براي مراجعان امكان استفاده از 107 عنوان نشريه فراهم شده است. كه اين نشريات همگي تحت نظر كتابخانه عمومي كشور تهيه گرديده است.
بخش روزنامه ها: در اين بخش امكان استفاده از 10 عنوان روزنامه در حال انتشار براي مراجعان فراهم شده است.
گنجينه مطبوعات: دوره صحافي شده روزنامه اطلاعات از تاريخ 1307 تا 1315 و از 1330 تا 1332 تدارك ديده شده و در اين بخش جهت استفاده علاقمندان موجود مي‌باشد. همچنين 28 هزار روز تاريخ ايران و جهان كه عنوان مجموعه معرفي است، كه در واپسين سالهاي سلطنت خاندان پهلوي به تدريج و روز به روز همراه روزنامه اطلاعات منتشر مي شد بصورت صحافي شده تهيه گرديده است و در اين بخش نگهداري مي شود.
بخش مرجع: در اين بخش كه پاسخگوي سوالات احتمالي مراجعين خواهد بود، اسناد مطبوعات ايران از سال 1320 تا 1332 و نيز تاريخ جرايد و مجلات ايران گنجانده شده است.
برنامه نمايه: امكان استفاده از آرشيو كليه مجلات منتشر شده در لوح فشرده از فروردين 77 تا به امروز توسط برنامه نمايه براي مراجعان فراهم آمده است. مراجعان مي توانند با جستجو در اين برنامه تاريخ موردنظر و نشريه و مقاله خاص خود را پيدا كنند.
روزنامه الكترونيكي: امكان دسترسي به شبكه اطلاع رساني روزنامه ها و مطبوعات داخلي، همچنين استفاده از روزنامه هاي كشور كه پيش از چاپ بر روي شبكه اينترنت قرار مي گيرند، در اين بخش فراهم شده است.


شيوه استفاده مراجعه كنندگان از خانه مطبوعات

كليه مراجعه كنندگان به خانه مطبوعات از سن 7 سال به بالا مي توانند با رعايت مقررات از منابع استفاده نمايند. استفاده براي عموم بصورت ساعتي و عضويت آزاد است و امكان مطالعه در محل فراهم مي باشد.

 

 • كتابخانه عمومي كيش

كتابخانه عمومي كيش با همكاري دبيرخانه هيئت امناي كتابخانه هاي عمومي كشور و سازمان منطقه آزاد كيش در بيستم خرداد ماه 1380 مصادف با ولادت خجسته نبي اكرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) به منظور تامين نياز شهروندان و مسافرين به مطالعه و دسترسي به منابع و ماخذ علمي، تحقيقي، ادبي و. . . گشايش يافت.

نشاني کتابخانه عمومی کیش: ويلاهاي فردوس2، ورودي 5، طبقه دوم

 • كتابخانه كودك و نوجوان شماره 1 و 2

اين كتابخانه ها با در اختيار داشتن بيش از ده هزار جلد كتاب ويژه گروههاي سني از پيش دبستان تا دبيرستان در دو منطقه از كيش فعال مي باشد.

art-centers

نشاني كتابخانه كودك و نوجوان شماره 1: كتابخانه شماره1: سفين، كوچه فومن، ساختمان دي

نشاني كتابخانه كودك و نوجوان شماره 2: ويلاهاي فردوس2 ورودي5 طبقه همكف

 • خانه موسيقي کیش

آموزش موسيقي براي علاقمندان به فراگيري موسيقي در رشته هاي گوناگون ومقاطع سني مختلف.

نشاني خانه موسيقي کیش: ويلاهاي فردوس2 ورودي 6 طبقه همكف


تالار حافظ کیش
تالار حافظ کیش يكي از مهم‌ترين تالارهاي جزيره کیش است كه از نظر امكانات صوتي و تصويري در حد بسيار مطلوبي است. در سال هاي اخير چندين كنگره و سمينار مهم از جمله كنگره سراسري خليج فارس در اين تالار برگزار شده است.
تالار حافظ گنجايش 300 نفر مهمان را دارد و وابسته به دانشگاه كيش است.

 • تالار نخل کیش

تالار نخل کیش تالاري است روباز با گنجايش 300 نفر تماشاچي براي نمايش فيلم هاي سينمايي و اجراي نمايش. در اين تالار امكانات مناسبي جهت نمايش فيلم هاي 35 ميلي‌متري وجود دارد.

 

 • سينما ساحلي صبا

سالن سينماي روباز صبا در پارك ساحلي در مجاورت اسكله تفريحي کیش واقع شده است. در اين سالن فيلم‌هاي سينمايي براي پركردن بخشي از اوقات فراغت ساكنان جزيره و گردشگران کیش پخش مي شود.


پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir

 

دیدگاه‌ها   

 
+1 #36 مسعود نوری 1395-11-12 20:56
درود
مسعود نوری هستم و مدرس نقاشی رنگ و روغن هستم و خوشهال میشم با مجموعه شما کار کنم.
http://instagram.com/paintingoilcolor
آدرس اینستاگرام برای نمونه کاراها
نقل قول کردن
 
 
0 #35 کیمیا 1395-03-31 21:28
با سلام و احترام
من تازه وارد جزیره کیش شدم علاقه مند ب شمع سازی هستم اگر موسسه ای هست برای آموزش ممنون میشم معرفی کنید.
پاسخ:
سلام
دوستانی که در جریان خواسته دوستمون خانم کیمیا هستن لطفا راهنمایی بفرمایند.
همچنین برای اطلاع از آخرین وضعیت آفرهای تور کیش در کانال تلگرام کیش سیر همراه ما باشید.
https://t.me/kishsir
پشتیبانی کیش سیر 09195808135
نقل قول کردن
 
 
0 #34 سمیه 1395-02-28 10:22
با سلام .من حدود 10 ساله که در زمینه آثار نفیس معرق و مشبک چوبی کار میکنم .چند ماهه که ساکن کیش شدم و تمابل زیادی به برگزاری کلاسهای معرق و مشبک چوب در هر رده سنی رو دارم.0921247172 7
نقل قول کردن
 
 
0 #33 مهکامه حسینی 1395-01-12 13:58
سلام وعرض احترام
سال نو مبارک
من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی شخصیت هستیم، در تهران کارگاه های آموزشی روانشناسی برگزار میکنم،مایل هستم در مراکز فرهنگی کیش فعالیت داشته باشم، ازتون راهنمایی و مشاوره میخواستم.سپاسگز ارم
نقل قول کردن
 
 
0 #32 نفیسه صفوی 1394-10-09 00:20
درود
بنده آموزش و قبول سفارش و دیزاین انواع کیک و دسر را میپذیرم...+قبول همکاری با هتل ها,کافی شاپها و....
سپاس
نقل قول کردن
 
 
0 #31 تیوا صفوی 1394-10-09 00:16
با درود
من آموزش آوازهای کلاسیک,سنتی,پاپ و عکاسی رو به صورت خصوصی و گروهی میپذیرم...
لطفا کسانی که میتونیم باهم همکاری کنیم رو در جزیره معرفی بفرمایید
سپاس
نقل قول کردن
 
 
0 #30 بابک پوراعتصام 1394-10-07 15:17
باسلام وعرض ادب واحترام
پرسشی از خدمتتون داشتم مبنی بر اینکه آیا در کیش آموزشگاه آزاد جهت علوم کامپیوتر وجود داره واینکه اگر هست به مدرس کامپیوتر احتیاج دارند...
باکمال تشکر
09331453445
نقل قول کردن
 
 
0 #29 حمید عشقی 1394-03-14 16:55
با سلام و عرض ادب
اینجانب حمید عشقی مدیر گروه هنری صدای ترشیز شهرستان کاشمر در راستای گسترش فرهنگ اصیل منطقه ی خراسان بزرگ بویژه ترشیز کهن زادگاه زرتشت پیغمبر مشتاقانه اعلام به آمادگی می نمایم تا با اجراهای خوب در بخش های موسیقی مقامی ویژه خراسان ، اجرای بازیهای آئینی و سنتی ، تقلید صدا ، طنز در تعطیلات پیش رو با سازمان محترم آزاد منطقه کیش همکاری نمایم البته بدون هیچ چشم داشتی...
مشتاقانه ندای همیاری شما را به نظاره نشسه ایم
نقل قول کردن
 
 
0 #28 انتشارات کتاب پرگار 1394-01-17 09:13
با سلام:
نشر پرگار در زمینۀ چاپ،نشر و توزیع
کتاب های هنری در رشته های :
عکاسی،تئاتر،سینما،گرافیک،معماری،فلسفه،طراحی و نقاشی و سایر رشته ها فعالیت دارد.
آماده ی همکاری با مؤسسات و مجموعه های فرهنگی (همراه با تخفیف ویژه فروش)می باشد.
جهت همکاری چه مرحله ای باید طی شود و یا با کدام مرکز جهت راهنمایی تماس گرفت.
نقل قول کردن
 
 
0 #27 Faramarz Kalantari 1393-12-29 19:52
با سلام فرامرز کلانتری هستم آهنگساز و مدرس تار وسه تاروتمبک هستم.و نزد اساتید بزرگ ایران موسیقی فرا گرفته ام .به چندین ساز موسیقی مثل دیوان کمانچه دف و ویولون آشنایی دارم.و هم اکنون در آموزشگاههای اصفهات تدریس می کنم .اگر در گوگل نام من را جستجو کنید آثار من را مشاهده می کنید.آیا در جزیره کیش کاری برای من وجود دارد.سپاس از جواب و راهنمایتون
پاسخ:
سلام
جناب کلانتری شما باعث افتخار ایران هستین.
دوستانی که تمایل به همکاری با استاد کلانتری هستند لطفا با دفتر کیش سیر تماس بگیرند.
همچنین برای اطلاع از آخرین وضعیت آفرهای تور کیش در کانال تلگرام کیش سیر همراه ما باشید.
https://t.me/kishsir
پشتیبانی کیش سیر 09195808135
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 • سلام قیمت تور ترنج از اصفهان برای ۲۶ شهریور چند میشه؟ پاسخ: سلام دوستان عزیز به دلیل تغییر زیاد در ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • سلام قیمت تور ترنج برای 26 شهریور چند میشه؟ پاسخ: سلام دوستان عزیز به دلیل تغییر زیاد در نرخ گذاری ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • با سلام من نزدیک سه ساله روی اسکله تفریحی ماهی گیری میکنم این اواخر مارا روندن ته اسکله ولی باید بگم ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • سلام برا هشت یا نه شهریور 97 هتل چهار ستاره برا سه نفر چی دارین؟؟؟؟ پاسخ: سلام دوستان عزیز به دلیل ...

  ادامه مطلب ..و

ارتباط با کیش سیر

تلفن تماس: 1212 2811-021

کانال تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir

اینستاگرام کیش سیر: kishsir@

کیش سیر برندی دیر آشنا

تور قشم سیر

کلیک کنید ← تور قشم

رزرو پرواز چارتری قشم
← رزرو هتل در قشم
← تور هوایی و زمینی قشم
← گشت و ترانسفر VIP
تور قشم را با ما تجربه کنید

www.qeshmnets.net

قشم سیر

1212 021-2811

آخرین آفر روزانه تور قشم در کانال تلگرام:

https://t.me/kishsir

تاریخ نمایشگاه کیش 97

نمایشگاه فناوری ارتباطات-3 الی 6 اردیبهشت
دهمین نمایشگاه گردشگری-5 الی 8 شهریور
پنجمین نمایشگاه بورس و بانک-30 مهر الی 3 آبان
دهمین نمایشگاه سرمایه گذاری-30 مهر الی 3 آبان
چهاردهمین نمایشگاه ساختمانی-11 الی 14 آبان
چهارمین نمایشگاه جواهرات-20 الی 24 آبان
نهمین نمایشگاه هوانوردی-29 آبان الی 2 آذر
مسابقات ربوکاپ و هوش مصنوعی-9 الی 18 آذر
نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی-26 الی 28 آذر
هشتمین نمایشگاه شهر ایده آل-21 لغایت 24 دی
پانزدهمین نمایشگاه انرژی-1 الی 4 بهمن
اولین نمایشگاه بسته بندی دارویی-10 الی 12 بهمن
سومین نمایشگاه فولاد-30 بهمن الی 1 اسفند
نمایشگاه ورزش و سلامت-6 الی 9 اسفند

تور مشهد سیر

کلیک کنید ← تور مشهد

← اطلاع از آخرین قیمت های آفر تور مشهد
← رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد
← تور مشهد هوایی و زمینی
← رزرو پرواز چارتری مشهد

www.mashhadtour.net

مشهد سیر 1212 2811-021

آخرین آفر روزانه تور مشهد در کانال تلگرام:

https://t.me/kishsir

رزرو هتل در کیش

رزرو هتل های کیش با نرخ ارزان چارتری

با ما در ارتباط باشید

کیش سیر برندی دیر آشنا

تور شیراز

کلیک کنید ← تور شیراز

← تور شیراز را با ما تجربه کنید
← رزرو هتل در شیراز
← تور هوایی شیراز
← گشت و ترانسفر VIP
← رزرو پرواز چارتری شیراز

تور شیراز 28111212-021

آخرین آفر روزانه تور شیراز در کانال تلگرام:

https://t.me/kishsir

لااله الاالله الملک الحق المبین

تور کیش , نرخ تور کیش , تور کیش ارزان , افر تور کیش , تور کیش لحظه اخری , پایین ترین قیمت تور کیش , هتل های جزیره کیش