تور کیش,تور کیش ارزان,ارزانترین تور کیش,تور کیش لحظه آخری.تور دقیقه نود کیش,تور کیش دقیقه نود 90,تور کیش از شیراز,تور کیش هتل ترنج,تور کیش هتل داریوش,قیمت تور کیش
جستجو در مطالب تور کیش
چند ثانیه صبر کنید
 • آخرین قیمت های آفری تور کیش را در شبکه کانال کیش سیر ببینید:
  تور لحظه آخر کیش
  آخرین وضعیت آب و هوای کیش
  آخرین تخفیفات
  زمان برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها

کلیلک کنید←←   https://telegram.me/kishsir


مشاهده پکیج تور کیش لحظه آخری →کلیک کنید

  تلفن تماس رزرو تور کیش   88507250

هتل داریوش کیش

حسین ثابت بکتاش (زادهٔ ۱۳۱۳ در مشهد)

مصاحبه با موفقترین چهره اقتصادی در ایران( مالک هتل داريوش کيش )


حق الناس را دست نزن . مصمم باش . عاشق تصمیمت باش . آن وقت است که محال پا به فرار می گذارد...

او شخصی است که در جهان هتلداری چهره ای موفق است و از معدود ایرانیانی است که توانسته خود را در میان هتلداران جهان مطرح کند . وي داراي بيش از 5000 تخت در جزاير قناري اسپانيا و چندين هتل و پارك مدرن در ايران است.
او مهندس حسين ثابت است.
متولد مشهد . نمی توانی سنش را حدس بزنی . یک پارچه انرژی است با حافظه ای قوی . شعر بلند عقاب دکتر خانلری را با شور و احساسی میهن پرستانه می خواند . در مشهد درس خوانده . نهج البلاغه را خوب می شناسد . از قرآن نمونه می دهد و به شش زبان زنده دنیا حرف می زند . او یک ایرانی مسلمان است که به ذره ذره این خاک اهورایی عشق می ورزد .


حسین ثابت مدیر هتل داریوش

   اتاقش جمع و جور است و مثل تمام هتل بزرگ داریوش روح ایرانی به وسیله  نقش برجسته ها و تصاویر هخامنشی موج می زند . حسین ثابت شعر می خواند . از عرفان می گوید و از ایران .

حسین ثابت ابتدا اقدام به ساخت هتل بزرگ داریوش نمود (این هتل مجلل ترین هتل کشور است)
سوئیت های آن در زمان های عادی سال هر شب 400 هزار تومان و در ایام عید نوروز و .. تا 700 – 800 هزار تومان هر شب اجاره داده میشود.
وی پس از آن اقدام به ساخت پارک دلفین ها و پارک شیرها و چندین پروژه تفریحی دیگر در کیش نمود.
پس از مدت یکسال از فعالیت پروژه هایش تصمیم گرفت تنها هتلدار کیش شود و اقدام به خرید 6 هتل آماده دیگر کرد با قیمت های تقریبی هر هتل 8 -9 میلیارد تومان به بالا...
البته برخی هتلداران زیر بار این کار نرفته و وی نتوانست به این آرزوی خود برسد.
حسین ثابت در این زمان موفق شد چند هتل نیز در جزایر قناری اسپانیا تاسیس کند و هم اکنون نیز بزرگترین شرکت هتلداری اسپانیا را صاحب است و خود وی نیز در یکی از دو جزیره اختصاصی خود در اسپانیا زندگی می کند.


می پرسم: آقای ثابت هتل داریوش با این همه مجسمه ، نقش برجسته و تصاویر بزرگ و کوچک ، تخت جمشید کوچک و مدرنی است در دل آبهای خلیج همیشه فارس. در این هتل دو مورد مد نظر بوده یکی مساله اقتصاد و دیگری مطرح کردن فرهنگ و هنر ایرانی. من با اقتصادش کاری ندارم اما قسمت دوم را نمی دانم که "ثابت" در مطرح کردن هویت ایرانی ، سیاسی کار است یا عاشق ؟
ثابت : همانطور که خودتان گفتید ساختن هتل دو وجه دارد . یکی سرمایه گزاری و بازدهی آن و دیگری هویت بخشی به یک فرهنگ است . فرهنگ ایرانی که من عاشق آنم.


مي پرسم: ثابت عاشق ایران است یا دیدگاه سیاسی دارد. که البته هر دو به یک سرچشمه بر می گردد . جنبه سیاسی و عشقی به یک فرهنگ ؟
ثابت: او دفترچه راهنما ی هتل داریوش را که عکسی از 21 سالگی اش را در تخت جمشید در صفحه اول چاپ شده نشان می دهد و شعری می خواند، میگوید : عشق . عشق ناممکن را ممکن می سازد . من در 21 سالگی گفتم روزی تخت جمشید را می سازم . امروز آن را در قالب یک هتل ساخته ام که یک مقام عالی رتبه اسپانیا می آید و مقابل آن فرهنگ زانو می زند و آن را ستایش می کند.
ثابت برای اثبات حرفش از گنجینه شعر فارسی به خوبی استفاده می کند . بیشتر نمونه هایی که می دهد عاشقانه و اجتماعی است .


مي پرسم: شما که در خارج ایران آدم موفقی هستند چرا پس از موفقیت به ایران توجه کردید ؟
ثابت: هشت سال جنگ را ما نبودیم . جوانان ما جنگیدند و نگذاشتند حتی یک سانتی متر از مملکت از دست برود. ما چه کار کردیم ؟ من امروز آمده ام برای خدمت به ایران ، به فرهنگ ایرانی ، به فرهنگ اسلامی. انتظاری هم ندارم. نمی خواهم حتی یک دسته گل برای من بیاورید. من می خواهم همانطور که جوانان ایران را نگاه داشتند من هویت ایران را به جهان بشناسانم. من کلکسیونی شامل 30،000 پروانه که برخی از آنها نسلشان منقرض شده برای ایران خریده ام که می دانم تا سیصد سال دیگر هم سرمایه اولیه اش برنمی گردد، اما این پروانه ها در یک موزه می تواند انگیزه ای باشد برای جلب توریست. من حاضرم این مجموعه ی بی نظیر را به ایران تقدیم کنم اما در جایی که با این رنگ ها ، دانش ، نوع زندگی و ارزش آن ها هماهنگی داشته باشد.


می پرسم: من می خواستم بپرسم آیا شما تنها از طریق هتل و هتلداری می خواهید به هویت بخشی و گسترس آن بپردازید یا برنامه های دیگری هم دارید ؟
ثابت: نه. فقط به هتل و هتلداری فکر نمی کنم. شما می بینید که در کیش کنار 7 هتل مطرح و مدرن , پارک دلفین ها را ساخته ام . پارکی با وسعت 640000 متر مربع که برای اولین بار در خاورمیانه ساخته شده با مجموعه ای از پرندگان و گیاهان نایاب دنیا و نمایش دلفین هایی که مربیان ایرانی دارند، یا در همین رابطه برای نمایش هزاران پرنده از گونه های مختلف بزرگترین قفس دنیا را به ابعاد ( 550 * 400 متر ) مطابق با محیط زیست طبیعی زندگیشان ساخته ایم. این مجموعه دیدنی از طرف دیگر 2 تا 3 درجه دمای جزیره کیش را پایین آورده است.


مي پرسم: آقای ثابت من بر می گردم روی هویت ایرانی که شما بیشتر به آن پرداخته اید و آن فرهنگ و هنر قبل از اسلام است . برای بعد از اسلام چکار کردید ؟
ثابت: اسلام یک دین برتر است . من نهج البلاغه را حفظ هستم . نهج البلاغه دنیایی از ادب ، فلسفه و ترتیب است . قرآن که جهانی دیگر دارد . ایران قبلا فرهنگ و هنر خودش را داشته و بعد اسلام را پذیزفته چون به فرامین و مقررات آن نیازمند بوده است. حضرت محمد (ص) هم انسانی والا بوده که خداوند بر اساس توانایی هایش او را به پیامبری برگزید. او به امر اقتصاد در کنار تعالیم دینی توجه داشت و حج توانست از همان آغاز تا امروز وضعیت مادی و اقتصادی مکه و در نتیجه عربستان را بهبود بخشد . اما ما در ایران تفکر اسلامی را مثلا در مورد زیارت امام رضا انجام ندادیم. اسلام از اشخاص دعوت می کند که به حج بیایند که استطاعت مادی داشته باشند و در نتیجه پول خرج کنند. در حالی که ما زیارت امام رضا را حج فقرا می نامیم و رویش تبلیغ می کنیم!!!


مي پرسم: چرا شما که مشهدی هستید برنامه هایی برای مشهد ندارید ؟
ثابت: داشتم و دارم. از سالهای گذشته سعی داشتم کار بزرگی در مشهد انجام دهم. اما برنامه هایم بنا به دلایلی مورد تصویب قرار نگرفت. امروز هم برای فردوسی برنامه دارم...

همین امروز با یک آلمانی معدن شناس قرار ملاقات دارم تا بزرگترین سنگ را به مشهد حمل کنیم، برای ساختن مجسمه فردوسی، کسی که زبان و هویت ایرانی را زنده نگاه داشت. امیدوارم بتوانم برنامه هایم را برای فردوسی به پایان برسانم و مسئولین در این امر کمک کنند.


مي پرسم: میانه شما با روزنامه نگاران چگونه است؟
ثابت: من 700 صفحه خاطره دارم... در آلمان که درس می خواندم برای گذران زندگی روزنامه می فروختم ولی بعد همان روزنامه را خریدم. از روزنامه نگاری اطلاعی نداشتم. منتقدان من این را مطرح کردند. من بهترین مفسران و خبره های هر بخشی را دور هم جمع کردم و از آنها آموختم و تجربه کسب کردم. اعتقاد دارم تجربه از علم و ثروت بالاتر است.


مي پرسم: حرف آخرتان؟
ثابت: وقتی با انگشت به طرف دیگری نشانه می روید، توجه کنید که سه انگشت خودتان را نشان می دهد. اول باید تکلیف خودتان را مشخص کنید. عمر دنیا کوتاه است. عشق آن نیست که غم بر در غمخواری برد.
این را در سردر دفتر آلمانم نوشته ام : "حق الناس را دست نزن . مصمم باش . عاشق تصمیمت باش . آن وقت است که محال پا به فرار می گذارد "

برخی می گویند خوب است آدم فقیر باشد اما سالم باشد . اما من اعتقاد دارم آدم باید هم سالم باشد و هم ثروتمند.

برایتان آرزوی موفقیت و سلامتی داریم: کیش سیر

در پایان به حضورتان میرسانیم در سال 1394 هتل بزرگ داریوش کیش توسط مالک جدید هتل داریوش کیش آقای سید عبدالرضا موسوی خریداری شد.


برای اطلاع از آخرین وضعیت پکیج تور کیش، لطفا عدد ۱۱۸ را به سامانه پیامک  ۳۰۰۰۸۱۷۷۷ ارسال نمایید. 

کیش سیر : ۰۲۱۸۸۵۰۷۲۵۰

پشتیبانی 24 ساعته : 09125808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

 

قيمت هتل داریوش کیش

به دلیل سیاست گذاری مدیران هتل بزرگ داریوش کیش تعدادی از اتاق های هتل داریوش به صورت اجاره سالیانه در اختیار آژانس های هواپیمایی و فعالان تور کیش میباشد که باعث رونق سفر به کیش و اقامت در هتل داریوش کیش میشود.

در زیر نرخ اتاق های هتل داریوش کیش را برایتان ذکر کرده ایم. همچنین شما میتوانید برای رزرو هتل داریوش کیش خارج از تور کیش نیز با همکاران ما در بخش فروش تور کیش 88507250 تماس حاصل نمایید و اقامت خود را در هتل داریوش با تخفیف ویژه رزرو نمایید.

 

قیمت هتل داریوش کیش

 • يك تخته                                 440.000 تومان
 • دو تخته رو به دریا                     675.000 تومان
 • دوتخته رو به باغ                       585.000 تومان
 • سوئيت لوکس دو نفره آتوسا        880.000 تومان
 • سوئيت رويال دو خوابه               1.215.000 تومان
 • سرويس اضافه                        150.000 تومان

برای رزرو اقامت هتل داریوش کیش به صورت تور و گارانتی لطفا با همکاران ما در بخش فروش تور کیش 88507250/ 09125808135  تماس حاصل نمایید.
خدمات رایگان هتل داریوش کیش همراه با تور کیش سیر

خدمات جانبی هتل داریوش کیش برای مسافران تور کیش

 • ماساژ تایلندی (SPA)
 • فیش ماساژ
 • سالن بیلیارد
 • سالن سمینار و همایش
 • دوچرخه سواری
 • اجاره ماشین
 • ورزش های تیمی و هیجان انگیز (paint ball)

#توجه#

50% تخفیف ویژه

سکه هخامنشی

هتل داریوش کیش همچنین برای بیشتر جلوه دادن و گسترش نماد تاریخ کهن ایران زمین اقدام به ضرب سکه های رایج در زمان هخانشیان که نماد اصلی و الگوی مدیران و طراحان این هتل است نموده.

سکه مذکور از جنس مس و روی بوده با 9 میکرون طلا که مناسب سوغاتی برای عزیزانتان بوده و ماندگار در ذهن ها.

 • قیمت واقعی این سکه ها 90.000 تومان میباشد که هتل این نرخ را با در نظر گرفتن تخفیف ویژه برای میهمانان تور هتل داریوش کیش 45.000 تومان اعلام کرده است.

خدمات هتل داریوش
نظافت اتاق های هتل داریوش
• طبق روال معمول, همه روزه همکاران بخش خانه داری اقدام به نظافت اتاق میهمانان می نمایند.
• چنانچه مایل به نظافت اتاق نیستید لطفآ کارت مزاحم نشوید را بر روی دستگیره در اتاق خود نصب نمایید .
• چنانچه مایل به نظافت اتاق به صورت فوق العاده می باشید لطفآ کارت نظافت شود را بر روی دستگیره درب اتاق خود نصب نمایید.
کارت مزاحم نشوید
• در صورتیکه مایل هستید در صورت حضور در اتاق کسی مزاحم شما نشود , لطفا کارت مزاحم نشوید را بر روی دستگیره در بیرونی اتاق خود نصب نمایید. مزید سپاس است که در پایان استفاده ،آن را بردارید . همچنین اگر مایلید تلفن های وارده شما وصل نگردد، لطفآ تلفنخانه یا پذیرش را در جریان امر قراردهید .
تلویزیون
• پانزده کانال مختلف تلویزیونی شامل: شبکه های داخلی، اخبار ماهواره ای و فیلم های ویدئویی در اتاق شما قابل دسترسی است، امیدواریم از دیدن آنها لذت ببرید در صورت ایجاد هرگونه مشکل با خانه داری تماس حاصل فرمایید .
قبله 
• جهت قبله، به وسیله تابلوی ویژه، بر روی سقف اتاق شما مشخص شده است ضمنآ جا نماز و مهر در کشوی پا تختی اتاق قرار دارد .

گرمایش و سرمایش
• سیستم گرمایش و سرمایش شما بطور مجزا قابل تنظیم بوده و شما می توانید مقدار سرما و گرمای اتاق خود را از طریق ترموستات سفید رنگ نصب شده بر روی دیوار کنترل نمایید. در صورت هرگونه اشکال خانه داری را مطلع نمایید.

• روم سرویس ۲۴ ساعته هتل داریوش کیش با سرو انواع نوشیدنیهای سرد و گرم، غذا و دسرهای متنوع در خدمت میهمانان محترم تور کیش می باشد.

لابی هتل داریوش کیش

لباسشویی
• لباسهای خود را می توانید تا ساعت ۱۱ صبح به لاندری تحول فرمایید . در صورتیکه بعد از ساعت مذکور لباس را تحویل نمایید ، روز بعد از آن آماده تحویل خواهند بود .
• لطفآ بعد از تکمیل فرم مخصوص ، لباس های خود را در کیسه لباسشویی قرارداده و با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید .
خدمات ویژه لباسشویی برای شما مسافران تور هتل داریوش کیش
• در صورتیکه بعد از ساعت ۱۱ نسبت به تحویل البسه خود اقدام و تمایل داشته باشید که همان روز تحویل بگیرید ۵۰% به هزینه لباسشویی اضافه خواهد شد .

فروشگاه ها
• در طبقه اول اطراف سرسرای اصلی هتل و نزدیک غذاخوری آپادانا واقع شده است .
کافی شاپ
• کافی شاپ هتل داریوش کیش از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱:۰۰ بامداد با ارائه گواراترین نوشیدنیهای سرد و گرم ، انواع شیرینی و دسرها در محل لابی هتل آماده پذیرایی از شما میهمانان محترم می باشد .
کافی نت
• کافی نت در داخل لابی هتل و به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات است .

تاکسی درب شرقی
•به دلیل تردد بیشتر شما میهمانان محترم هتل داریوش، در تمام طول شبانه روز سرویس تاکسی در محل شرقی هتل در انتظار ارائه خدمات به شما میهمانان محترم می باشد.
اجاره اتومبیل بدون راننده
• گیتی در لابی هتل واقع شده است که برای اجاره ماشین میتوانید به آنجا مراجعه فرمائید.
نمازخانه
• نماز خانه بانوان در طبقه سوم مقابل اتاق ۳۱۸ و نمازخانه آقایان در طبقه دوم مقابل اتاق ۲۱۸ قرار دارد.

تلفن های درون شهری
• مکالمات درون شهری (داخل جزیره کیش) به صورت رایگان خواهد بود، با گرفتن شماره ۹ و سپس شماره مورد نظر ارتباط برقرار خواهد شد.
تلفن بین شهری و بین المللی
• با گرفتن شماره ۹، دارای خط شهری آزاد خواهید بود و لطفآ بعد از آن شماره مورد نظر خود را شماره گیری فرمایید.
خدمات فکس
• درصورت نیاز به ارسال و دریافت فاکس می توانید با پذیرش تماس حاصل نمایید.
چمدان بر
• در صورت نیاز به حمل چمدان, وسایل شخصی و نگهداری آنها در انبار, لطفآ با این قسمت تماس حاصل فرمایید. به منظور رفاه حال شما میهمانان محترم انبار ویژه ای جهت نگهداری لوازم و خریدهای احتمالی شما از بازارهای کیش در قسمت شرقی هتل داریوش کیش وجود دارد.

کلیک کنید ← تور هتل داریوش کیش

...........................................................................................................................................................

برای اطلاع از آخرین وضعیت پکیج تور کیش، لطفا عدد ۱۱۸ را به سامانه پیامک  ۳۰۰۰۸۱۷۷۷ ارسال نمایید. 

کیش سیر : ۰۲۱۸۸۵۰۷۲۵۰

پشتیبانی 24 ساعته : 09125808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

هتل داریوش کیش

تور هتل داریوش کیش

قیمت هتل داریوش کیش

تور کیش هتل داریوش

کلیک کنید  تور کیش هتل داریوش


زمین تنیس هتل داریوش کیش

ضلع شمالی هتل در پشت عمارت اصلی زمین تنیس برای استفاده شما میهمانان هتل بزرگ داریوش کیش تعبیه شده است.

دوچرخه سواری در هتل داریوش کیش

• پیست دوچرخه سواری واقع شده در ضلع شرقی جنب درب ورودی هتل داریوش کیش. دوچرخه سواری در هتل داریوش کیش


استخر هتل داریوش کیش
• یکی از زیبا ترین استخرهای دنیا که با چشم انداز منحصر بفرد خلیج همیشه فارس آماده پذیرایی از آقایان محترم می باشد. خارج از عمارت اصلی در ضلع شرقی باغ هتل واقع شده است.

ماساژه تایلندی
• ماساژه تایلندی با بهره گیری از متخصصین تایلندی در سالن مخصوص ماساژ هتل داریوش.
سالن بدنسازی
• مجهز به انواع دستگاه های بدنساری در طبقه سوم هتل داریوش جنب دفتر خانه داری واقع شده است.
سالن بیلیارد
• در طبقه دوم هتل قراردارد ، لطفا جهت تهیه فیش به صندوق پذیرش مراجعه فرمایید.
پینگ پونگ
• در طبقه همکف هتل واقع شده است، لطفا جهت تهیه فیش به صندوق پذیرش مراجعه فرمایید.
قایق سواری
• واقع در دریاچه هتل ضلع شمالی پشت عمارت اصلی هتل داریوش کیش، مجهز به قایق های پدالی و پارویی.

قایق سواری
خدمات گردشگری برای شما مسافران تور کیش
• شامل کلاسیک شو ، بازدید از باغ پرندگان و پارک دلفین ها ، کشتی تفریحی ، کنسرت های مختلف ، ورزش های آبی ، گشت تفریحی دور جزیره می باشد.

IMG_0299  Picture (157)

..........................................................................................................................................................

برای اطلاع از آخرین وضعیت پکیج تور کیش، لطفا عدد ۱۱۸ را به سامانه پیامک  ۳۰۰۰۸۱۷۷۷ ارسال نمایید. 

کیش سیر : ۰۲۱۸۸۵۰۷۲۵۰

پشتیبانی 24 ساعته : 09125808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش قیمت

هتل داریوش کیش تور

هتل داریوش کیش تصاویر

هتل داریوش کیش عکس

هتل داریوش کیش نظرات

هتل داریوش کیش تلفن

 

  کلیک کنید ← تور هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل بزرگ داریوش کیش یکی از پرطرفداترین هتل های کیشه که دارای 160 اتاق با نمای رو به دریا و رو به باغ با سرمایه‌ای معادل ۱۲۵ میلیون دلار ساخته شده‌ است.

هتل داریوش کیش

 

هتل بزرگ داریوش هتل ۵ ستاره‌ای در جزیره کیش است که با سرمایه‌گذاری آقای حسین ثابت ساخته شد. این هتل با الهام از میراث باستانی و جهانی تخت جمشید بصورت سمبلی از افتخار و عزت ایران باستان در دوران هخامنشیان ساخته شد تا مهری باشد برای تاکید بر خلیج همیشه فارس.

خوب حسین ثابت را هم بشناسید بد نیست یک ایرانی موفق که از روزنامه فروشی به اینجا رسیده و در پایان مصاحبه زیبا با ایشان داریم که پیشنهاد می کنم حتما بخوانید:

حسین ثابت بکتاش (زادهٔ ۱۳۱۳ در مشهد) کارآفرین ثروتمند ایرانی، تاجر فرش، و صاحب گروه هتل‌های ثابت است.
مهندس ثابت در جزایر قناری ۵ هتل داشته‌ و در ایران نیز هتل بزرگ داریوش را به سبک تخت جمشید در کیش ساخته‌ است. وی، غیر از این هتل، چهار هتل دیگر نیز در کیش دارد (هتل‌های هلیا، لوتوس(لاله سابق)، تماشا، و پانیذ) شرکت تجارت بین‌المللی ثابت و مجموعه پارک دلفین‌های کیش (دلفیناریوم و باغ پرندگان با مساحت بیش از ۶۵ هکتار) متعلق به اوست. همچنین او کلنگ سرمایه‌گذاری هتل 5 ستاره!!! کوروش که سیستم‌های آن با انرژی خورشیدی کار می‌کند (به عنوان نخستین هتل سبز ایران) با ظرفیت ۵۰۰ اتاق را نیز در جزیره کیش بر زمین زد و قرار بود تا قبل از پایان سال ۱۳۸۹ در کیش افتتاح شود اما آنقدر سنگ و موانع جلوی پای ایشان قرار گرفت که بنده ی خدا منصرف شد...

ایجاد کورس‌های اسب‌دوانی با تاسیس شرکت اسب ایران که ناتمام ماند از دیگر فعالیت‌های اوست. او همچنین ۲۵٪ سهام گروه هتل‌های لاله را در اختیار دارد. مهندس ثابت همچنین اخیراً اقدام به خرید هتل‌های لاله تهران ،یزد و سرعین از شرکت توسعه گردشگری ایران، متعلق به میراث فرهنگی و گردشگری،نموده است. 

قیمت تور هتل داریوش کیش دارای رنج متفاوتی است

که آنرا می توانیید استعلام نمایید امکانات رفاهی هتل داریوش کیش،

قیمت هتل داریوش و خدمات آن را نیز در ادامه مطلب ببینید...

 


برای اطلاع از آخرین وضعیت پکیج تور کیش، لطفا عدد ۱۱۸ را به سامانه پیامک  ۳۰۰۰۸۱۷۷۷ ارسال نمایید. 

کیش سیر : ۰۲۱۸۸۵۰۷۲۵۰

پشتیبانی 24 ساعته : 09125808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

 • عید ۹۶ از پارک دیدن کردم. دیدن پرندگان لذت بخش بود اما اسارتشون در این فضای کوچیک ناراحت کننده. تمام ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • سلام دوستان و عزیزانی که تمایل به خرید کالاهای خارجی مخصوصا ترک هستن لباس مواد غذایی و.... هستن تماس ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • سلام این هتل تازه باز شدئه هیچ امکاناتی نداره ما سه روز اونجا بودیم تلفن ها قطع بود / طول روز چندین بار ...

  ادامه مطلب ..و

   
 • د٥- صبحونه هتل٨-١٠ بود كه اصلا جا واسه نشستن نبود و نيم ساعت اخر هم چيزي ازش نمي موند٦-تحويه هتل ...

  ادامه مطلب ..و

تور قشم سیر

قشم سیر

کلیک کنید ← تور قشم

← تور قشم را با ما تجربه کنید

← رزرو هتل در قشم

← تور هوایی قشم

← گشت و ترانسفر VIP

← تور زمینی قشم

← کاملترین اطلاعات درباره تور قشم

آغاز فروش تور نوروزی قشم 1396

www.qeshmnets.net

قشم سیر 88507250

تور مشهد سیر

تور مشهد

کلیک کنید ← تور مشهد

← اطلاع از آخرین قیمت های آفر تور مشهد

← رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد

← تور مشهد هوایی و قطار

← کاملترین اطلاعات درباره تور مشهد

← کانال تور ارزان مشهد https://telegram.me/kishsir

آغاز فروش تور نوروزی مشهد 1396

www.mashhadtour.net

مشهد سیر 88507250

رزرو نوروزی هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

آغاز رزرو اقامت هتل ترنج کیش ویژه تعطیلات نوروز 1396

تلفن رزرواسیون ترنج کیش: 88507250

ارتباط با کیش سیر

شما مي توانيد با کليک بر عکس زير از طريق کانال تلگرام با پشتیبانی تور کیش سیر آنلاين چت بنماييد و برای رزرو تور کیش از ساعت 9.00 الی 18.00 با شماره 021.88507250 و بعد از ساعت اداری با موبایل 09125808135 تماس بگیرید.
از شنيدن صداي شما خوشحال مي شويم ...

تلگرام

telegram.me/ehsan_nikfekr

تقویم نمایشگاه کیش 95

عمران و ساختمان کیش/ ٢٨ تا ٣١ اردیبهشت

صنایع غذایی کیش/ ٧ تا ١٠ مهر

صنایع دریایی و دریانوردی/٢٧ تا ٣٠ مهر

بانک، بیمه و سرمایه کیش/١٠ تا ١٣ آبان

فرصتهای سرمایه گذاری/١٠ تا ١٣ آبان

صنایع هوایی و هوانوردی/٢٦ تا ٢٩ آبان

تجهیزات پزشکی هرمزگان/١٢ تا ١٤ آذر

جواهر و صنایع وابسته کیش/ تا ٢١ آذر

ماشین آلات و شهر ایده آل/ ٢٧ تا ٣٠ آذر

نمایشگاه هفته سبز کیش/٧ تا ١١ دی

نمایشگاه بین المللی انرژی کیش/٢٠ تا ٢٣ دی

نمایشگاه بهار در بهار/اسفند ماه

لااله الاالله الملک الحق المبین

تور کیش , نرخ تور کیش , تور کیش ارزان , افر تور کیش , تور کیش لحظه اخری , پایین ترین قیمت تور کیش , هتل های جزیره کیش

به اين مطلب امتياز دهيد

--------------------
به سايت ما امتياز دهيد