4 نکته که قبل از سفر به جزیره زیبای کیش بدانیم!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

4 نکته که باید قبل از سفر به جزیره زیبای کیش بدانیم!

 کیش یه جزیره پر طرفدار در بین توریستای داخلی و خارجی هستش که با وجود همه زیبایی ها، همیشه قبل از سفر باید نکاتی رو بدنیم تا بتونیم نهایت لذت از سفر رو ببریم. پس با ما باشین. 4 نکته که باید قبل از سفر به جزیره زیبای کیش بدانیم!

 

آب و هوای کیش

جزیره مرجانی کیش که با دریا احاطه شده، در بیشتر ماه های سال آب و هوای شرجی داره و تقریبا هوا بیشتر وقتا گرم هستش. اگه شما با آب وهوای گرم و شرجی میانه خوبی ندارین، بهتره قبل از سفر حتما در مورد آب و هوای کیش تحقیق کنین تا بدونین بهترین زمان برای سفر به این جزیره زیبا کی هستش که در ادامه ما به این مبحث پرداختیم.

بهترین زمان برای سفر به کیش

آب و هوای جزیره کیش از آذر ماه تا فروردین عالی هستش ، واسه همین بهترین وقت سفر به کیش به شمار میره. از اردیبهشت تا مهر ماه هوا شرجی خواهد شد و دما به طور میانگین حدود 30 درجه سانتیگراد میشه.

در این ماه های گرم سال ، جشنواره های تابستانی کیش با تخفیف های ویژه برگزار میشه که همین باعث شلوغی این جزیره زیبا در تمام طول شده است. پس اگر به دنبال ارزانترین فصل سفر به کیش و لذت بردن از تفریحات آبی هستین، تابستان رو انتخاب کنین.

 

بازارهای کیش

همونطور که میدونین این جزیره زیبا دارای مراکز خرید متنوعی هستش که از سراسر ایران و دنیا به خاطر قیمت ارزان و تنوع کالا برای خرید به اینجا میان. توی بعضی از بازارها میتونین هر چیزی که فکرش رو بکنین پیدا کنین ولی برخی از آنها فقط اجناس خاصی رو میفروشن. در این جزیره بازارهای ارزان و پاساژ های لوکس و البته باز هم ارزان وجود داره که بهتره قبل از سفر از کیفیت بازارها مطلع بشین و بدونین کجا واسه خرید بهتره.

هتل های کیش

در سراسر جزیره کیش هتلهای خوب زیادی وجود داره که آماده خدمت رسانی به مسافران تور کیش هستن. ولی بهتره قبل از سفر درباره این هتلها، قیمت تور، خدمات هتل و عکس هتل اطلاعاتی رو کسب کنین و بعد از انتخاب هتل مورد نظر، تور رو رزرو کنین.


پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید