سفری 4 روزه به کیش!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سفری چهار روزه به کیش!

اگه میخواین از سواحل مرجانی کیش، هوای پارک و آرامش تمام نشدنی این جزیره، مراکز خرید ارزان کیش و دیدنیهای آن لذت ببرین، سفری یک هفته ای به این جزیره زیبا رو برنامه ریزی کنین. در این سفر میتونین از جاذبه هایی مثل کشتی یونانی، شهر باستانی حریره و کاریز هم دیدن کنین.  با ماشین تا سفری چهار روزه به کیش رو واستون برنامه ریزی کنیم:

روز اول

مجموعه تفریحات آبی: یکی از ویژگی های سواحل کیش اینه که توی آب های اون کوسه نیستش و خطری از این جهت نداره. ساحل کیش یکی از معدود سواحلی ست که هم در سرما و هم گرما قابل استفاده هستش و میتونین از انواع تفریحات دریایی لذت ببرین.

در مجموعه تفریحات دریایی کیش میتونین به بنانا سواری، شاتل، قایق سواری، اسکی روی آب، غواصی بپردازین. بعد از اون هم میتونین به کافی شاپ ها برین و یا به غذاخوری دامون سافرش بدین. سالن آبگرم و ماساژ هم داره و تقریبا امکانات رفاهی این مجموعه کامله.

 

پارک دلفین‌ها: یکی از معروف ترین تفریحات کیش همین پارک دلفین هستش که میتونین از حیواناتی نظیر دلفین، پنگوئن و شیر دریایی بازدید کنین. در اینجا نمایش هایی هم توسط دلفین و مربیانشون برگزار میشه که جذابه. باغ پرندگان این پارک رو هم از دست ندین و پرنده ها رو ببینین و عکس بگیرین.

 

 

روز دوم

 

کشتی یونانی: حتما بارها وقتی حرف از سفر به کیش شده، عکس کشتی یونانی رو دیدین. این کشتی یونانی که سالها پیش در جزیره کیش محسور شد. این کشتی در غروب آفتاب نمای زیبایی به وجود میاره که گردشگران تور کیش رو به عکس گرفتن در کنارش تشویق میکنه.

کاریز کیش: این کاریز که تارخی جالب داره بسیاری از گردشگران رو به خودش جذب میکنه. این قنات در قدیم منبع آب شیرین مردم بوده و حالا یک شهر زیر زمینی و جاذبه توریستی هستش.

روز سوم

پارک تفریحی ساحلی مرجان: در روز دوم سری هم به پارک مرجان بزنین ، جایی که یک پیک نیک خونوادگی رو میتونین برگزار کنین.مرکز خرید مرجان هم در این نزدیکی دارای فروشگاه های ارزان و رستورانهای متعددی داره. بعد از خرید از بازار مرجان به این پارک بیاین و در آلاچیق ها ریلکس کنین و از نمای دریا هم لذت ببرین

پارک آهوان: پارک آهوان با فضایی سرسبز، جایی واسه تماشای آهوان هستش که در اینجا رفت و آمد می کنن. در اینجا مردم روستایی رو هم خواهید دید و با سبک زندگی انها از نزدیک آشنا خواهید شد.

روز چهارم

محله سفین: محله ای قدیمی با قدمت 100 ساله در کیش وجود داره که خانه های متعددی با اتاق های زیادی در اون دیده میشه. در اینجا انواع صنایع دستی و تاریخی هم به فروش میرسه که میتونه سوغات خوبی واسه آشنایان شما باشه.

 

اسکله تفریحی کیش: در اینجا میتونین به انواع تفریحات آبی مثل جت اسکی، غواصی و قایق سواری بپردازین و از ماهی های زیبا روی آب عکس بگیرین. انقد آب شفاف و زلاله که مثل شبشه می مونه و ماهی ها پیدان. بعد از اون هم میتونین از بازار ونوس کیش خرید کنین.

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید