از کیش چه سوغاتی بخریم!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از کیش چه سوغاتی بخریم!

 اگه میخواین به کیش سفر کنین و نمیدونین از کیش چی بخرین ما در اینجا شما رو راهنمایی میکنیم . پس با کیش سیر همراه باشین تا بگیم از کیش چه سوغاتی بخریم!

خرما

اطلاعات بیشتر

از آنجایی که آب وهوای کیش گرم هستش، یکی از محصولاتی که خوب رشد میکنه که میتونین به عنوان سوغات ، شیره خرما، عسل خرما و محصولات مختلف تهیه شده از خرما رو تهیه کنین که خیلی هم مرغوب و خوشمزه س.

 

صنایع دستی

در کیش انواع صنایع دستی مثل ، سفال، زیورآلات، تابلوهای برجسته، مجسمه و جاکلیدی رو درست میکنن و به فروش میرسونین.کیش هنرمندان زیادی داره که اینها رو میسازن و در بازارهای محلی میفروشن.

ماهی و میگو

مردم کیش، بیشترشون به شغل ماهیگیری مشغول هستن و دریای اون کلی ماهی و میگو داره. از بهترین ماهی های کیش میشه به ماهی تن، ساردین، سرخو و سنگسر اشاره کرد که طرفداران زیادی در بین مسافران کیش داره.

شکلات و قهوه

شکلات و قهوه ، نسکافه، کافی میکس ، شاید سوغات کیش نبوده ولی به مرور زمان که مسافران اون رو به عنان سوغت خریداری کردن به یک رسم تبدیل شده.

لباس

در واقع بیشتر مسافران برای خرید پوشاک و لباس به این جزیره سفر میکنن. در این جزیره زیبا انواع لباس با قیمت های ارزان رو میتونین خریداری کنین و برای دوست و آشنا سوغات ببرین.

 


پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید