هجدهمین همايش بین المللی صنایع دریایی ایران در کیش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از تاریخ 27 لغایت 30مهر‏ماه سالجاري با حضور مقامات كشوري، لشکری، کارشناسان و صاحبنظران، شرکتها، مراکز دولتی، خصوصی و ارگان های دریایی کشور در جزیره کیش برگزار خواهد گردید.

اطلاعات بیشتر

هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش


در این مراسم معرفی فرصت های سرمایه گذاری و ارائه توانمندی ها و آخرین دستاوردهای صنایع دریایی، تأسیسات و سامانه های دریایی و بندری در نمایشگاه و برگزاری چندین نشست تخصصی و ارائه مقالات منتخب در زمینه صنعت دریایی و دریانوردی از اهداف برگزاری همایش و نمایشگاه امسال می باشد.
در این دوره بيش از 200 شرکت داخلی فعال در عرصه صنایع دریایی ، دریانوردی و بنادر و همچنین 68 شرکت و یا نمایندگی خارجی از کشورهای هلند،آلمان،فرانسه، ايتاليا، انگلستان، امارات متحده عربی، ترکیه، چين، ژاپن، سوئد، کره جنوبی، سنگاپور، پرتغال، یونان، فنلاند، رومانی، صربستان، هند و . . . آخرین دستاوردها، تجهیزات و خدمات خود را در زمینه های بنادر و کشتیرانی، صنایع ساخت و تعمیر کشتی، صنایع فراساحلی، خدمات دریایی و بندری ، ساخت و تأمین تجهیزات دریایی و ارائه قوانین، استانداردها و کنوانسیونهای بین المللی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش به نمایش می گذارند.
قرار گرفتن ایران در دو شاهراه ترانزیتی، کریدور شمال به جنوب و محور ترانزیتی شرق، وجود بیش از70 درصد از ذخایر نفت و گاز جهان، دارا بودن حدود 3 هزار کیلومتر نوار ساحلی، ده ها بندر تجاری و نفتی و همچنین مناطق آزاد تجاری و اقتصادی دریایی باعث شده است فرصت های بزرگ صنعتی و سرمایه گذاری در بخش های خدمات دریایی ، بندری، کشتیرانی، ساخت و تعمیر انواع شناورها، صنایع فرا ساحل، شیلات، آموزش و تحقیقات و جاذبه های گردشگری دریایی به وجود آید که این موضوعات براهمیت برگزاری این نمایشگاه وهمایش می افزاید.

هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش


بی شک برپايي هشتمین نمايشگاه صنايع دريايي و دريانوردی ايران در کیش مطابق با آخرين دستاوردهای روز نمايشگاهی دنيا ؛ میتواند نقش بسزايي در شناسايي و گسترش مناسبات تجاری و ايجاد فرصتهای سرمايه گذاری بين مراکز صنايع دريايي و دريانوردی و شرکتهای خارجی ايفا می نمايد.
همزمان با این نمایشگاه، هجدهمین همایش صنایع دریایی کیش و 12 سمینار و نشست تخصصی با ارائه بیش از 100 مقاله منتخب به صورت پوستر و شفاهی با محورهای مدیریت و اقتصاد دریایی- صنایع نفت و گاز دریایی- دریانوردی و حمل و نقل دریایی- قوانین مقررات و استانداردها- ایمنی، بهداشت و محیط زیست دریایی شرایط محیطی دریا- طراحی و ساخت شناورهای دریایی- تاسیسات ساحلی و فراساحلی- فناوری های نوین و انرژی های تجدید پذیر دریایی- سرمایه های انسانی برگزار خواهد شد.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا حضور در هر یک از رویدادها با شماره 7- ٤٤٢٧٣٤٩٥-021 تماس گرفته و یا به وب سایت www.IranImex.ir مراجعه نمایند.
گفتنی است با توجه به پتانسیل خوب کشور عزیزمان در بخش های دریایی و دریانوردی برای جذب سرمایه گذاران و همچنین تجارت آسان و زیر ساختهای موجود در جزیره کیش بعنوان فعال ترین منطقه آزاد و ویژه اقتصادی ایران ، این نمایشگاه می تواند فرصت بسیار مطلوبی جهت حضور و سرمایه گذاری در بخش های دریایی ، دریانوردی و بنادر کشور باشد.


 پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید