بهترین زمان سفر به کیش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین زمان سفر به کیش

دارین برای سفر به کیش برنامه ریزی میکنین؟ نگران زمان اوج سفر و شلوغی کیش هستین و یا اینکه نمیخواین در خلوتی و تعطیل بودن جاذبه ها در تور کیش ثبت نام کنین؟ در واقع بهترین زمان سفر به کیش بستگی به هدف شما از سفر داره که برای خرید کردن به کیش میرین، برای لذت بردن از تفریحات آبی و یا به دنبال بازدید از جاذبه های کیش هستین؟

بهترین وقت سفر به جزیره کیش وقتی هستش که شما نگرانی ها رو از خودتون دور کنین و فقط به خوشگذرونی توجه کنین. آب و هوای کیش برای تفریحات آبی فوق العاده مناسب هستش. اگه میخواین زمانی به کیش سفر کنین که تجربه ای فوق العاده به یاد ماندنی براتون به جا بذاره، پس با ما باشین..

 

جزیره زیبای کیش یکی از جزایر خلیج فارس در جنوب ایرانه. آب و هوای جزیره کیش از آذر ماه تا فروردین عالی هستش ، واسه همین بهترین وقت سفر به کیش به شمار میره. از اردیبهشت تا مهر ماه هوا شرجی خواهد شد و دما به طور میانگین حدود 30 درجه سانتیگراد میشه.

در این ماه های گرم سال ، جشنواره های تابستانی کیش با تخفیف های ویژه برگزار میشه که همین باعث شلوغی این جزیره زیبا در تمام طول شده است. پس اگر به دنبال ارزانترین فصل سفر به کیش و لذت بردن از تفریحات آبی هستین، تابستان رو انتخاب کنین.

یکی از شلوغ ترین فصل های توریستی در کیش، عید نوروز هستش ، پس اگر از شلوغی بدتان می آید بهتر است در این ماه به کیش نروید. البته آب و هوای این جزیره در فروردین معتدل و دلپذیره ولی نسبت به ماه های تابستانی گران تره. در صورت تمایل برای رزرو هتل های کیش در عید باید از قبل اقدام کنین.


پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید