بيمارستان كيش kish hospital

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بیمارستان بین المللی کیش

بیمارستان کیش

بيمارستان كيش در سال 1372 در زمینی به مساحت 4700 مترمربع تاسیس شد. ابتدا زیاد فعالیت گشترده نداشت و از امکانات مناسبی برخوردار نبود. اما کم کم با توجه به نیاز بومیان و کیشوندان و همچنین مسافران تور کیش پیشرفتهای بسیاری داشت تا جایی که در سال 1396 از طرف سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لوح برترین بیمارستان در هفته سلامت سال 96 را به خود اختصاص داد.

بیمارستان کیش

با طرح و اجرای برنامه توریسم درمانی در کیش بیمارستان کیش نیز مجهز به بهترین وسایل پزشکی بروز دنیا و همچنین بهترین جراحان و پزشکان و پرستاران را در اختیار گرفته است.

حالا کیشوندان و بومیان کیش و هم گردشگران میتوانند به صورت شبانه روزی از خدمات بیمارستان بین المللی کیش و کلینیک امام علی در کیش و داروخانه بیمارستان کیش بهره مند شوند.

بیمارستان کیش امروزه با پیشرفتی که داشته و تجهیزاتی که در اختیار دارد در خیلی از موارد در میان کشورهای همسایه و اطراف خلیج همیشه فارس حرف اول را میزند و همچنین هزینه خدمات گرفتن از بیمارستان کیش از خیلی کشورها حتی کشورهای عربی بسیار با صرفه تر و ارزانتر میباشد و همینطور طبیعت منحصر به فرد جزیره کیش و سکوت و آرامش و پیشرفتهای جزیره در زمینه ارائه خدمات توریستی و اقامتی باعث شده امروزه مسافران تور درمانی این جزیره را هدف خود انتخاب کنند.

بخش های مختلف بیمارستان بین المللی کیش شامل :

  • بخش های مراقبتی ویژه مثل ccu - Icu
  • بخش نوزادان
  • اتاق عمل مرکزی
  • بخش بستری
  • بخش اورژانس
  • بخش پرستاری
  • کلینیک قلب و عروق
  • کلینیک های تخصصی

که همگی از پیشرفته ترین تجهیزات جهت ارائه خدمات به بیماران عزیز میباشد.

ما در تور کیش سیر به مسافرانی که نیاز به دیالیز دارند پیشنهاد میکنیم از طریق نوبت گیری آنلاین از وب سایت بیمارستان کیش در طول سفر خود به جزیره کیش از خدمات دیالیز بیمارستان جزیره کیش استفاده نمایند تا در سکوت و آرامش کیش بتوانند استراحت بهتری داشته باشند.

هتل های نزدیک بیمارستان کیش :

هتل ترنج کیش (5 ستاره تاپ انتهای جاده جهان نزدیک کشتی یونانی ← قیمت تور هتل ترنج کیش )

هتل اسپادانا کیش (3 ستاره ساحلی تازه بازسازی شده روبروی پلاژ بانوان ←  قیمت تور هتل اسپادانا کیش )

هتل آفتاب شرق کیش (3ستاره با کیفیت رو به بالا در محله عرب ها ←  قیمت تور هتل آفتاب شرق کیش )

از فعالیتهای دیگر بیمارستان در کیش میتوان به احداث دو مركز درماني تخصصي خانواده در مركز شهر و اورژانس مستقر در فرودگاه كيش اشاره کرد که تحت پوشش دارد.

همچنین مسئولان بیمارستان کیش به دلیل عدم خدمات رسانی بخش اورژانس مرکزی کشور در جزیره کیش (واحد 115)، با تهیه پنج دستگاه آمبولانس ، چهار دستگاه بنز و يك دستگاه تويوتا ،تحت عنوان مركز فوريت هاي پزشكي بيمارستان كيش، به ارا‌ئه خدمات امدادي مشغول مي باشد.

عزیزانی که تمایل به نوبت گیری آنلاین از بیمارستان کیش هستند میتوانند از طریق لینک زیر رزرو نمایند:

www.q.kish.ir

آدرس بیمارستان کیش :

جزیره کیش , لوپ دیدار , بیمارستان ایرانیان کیش

شماره تلفن بیمارستان کیش :

07644425343

بیمارستان کیش

بیمارستان بین المللی کیش

بیمارستان جزیره کیش

بیمارستان کیش

بيمارستان كيش,تور کیش,توریسم درمانی در کیش,بیمارستان بین المللی کیش,وب سایت بیمارستان کیش,بیمارستان جزیره کیش,بیمارستان در کیش,شماره تلفن بیمارستان کیش,آدرس بیمارستان کیش,بیمارستان ایرانیان کیش


پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir

 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تور قشم سیر

تور مشهد سیر