سیر تا پیاز سفر به کیش!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سیر تا پیاز سفر به کیش!

 

سفر به کیش با تور یا به طور شخصی؟

تور کیش معمولا به صرفه تر هستند چرا که اگر بخواین به طور جداگانه هتل و بلیط هواپیما رزرو کنین واستون گرونتر در میاد. هر چند تور های کیش هم فقط هتل و بلیط رو براتون تهیه میکنن و کمتر پیش میاد گشت های مسافرتی خاصی داشته باشن. ولی بسته به هتلی که انتخاب میکنین میتونین از یه سری مزایا مثل ترنسفر رایگان به هتل و فرودگاه، گشت شهری و بازدید از جاذبه ها و مراکز خرید کیش بهره مند بشین.

 

خدمات تور کیش؟

خب همونطور که گفتیم تور کیش فقط ترنسفر رایگان، هتل، و بلیط رو شامل میشه و اگه بخواین گشت شهری داشته باشین باید بابتش پول پرداخت کنین. ولی با این وجود میشه یه تور مسافرتی کیش خوب رزرو کنید که برای برخی از گشت ها مثل بازدید از پارک دلفین، کشتی یونانی و سایر جاذبه های دیدنی کیش واستون تخفیف بذارن. برخی از تورها فقط صبحانه میدن ولی برخی همراه با نهار و ام هستش. حتمن قبل از انتخاب هتل در این مورد پرس و جو کنین.

 

انتخاب هتلهای کیش؟

یادتون باشه درباره خدمات هتل ها ، قیمت آن و تمیزی از کارشناسان ما پرس و جو کنین.  توی سایت ما میتونین هر هتلی که مد نظرتونه ببینین، عکساشو با دقت نگاه کنین و با توجه به خدمات و قیمتش یکی رو انتخاب کنین.

 

جاذبه های کیش؟

کشتی یونانی کیش: یکی از معروف ترین دیدنیهای کیش که در گذشته به دلیل مه آلود بودن هوا و نبودن فانوس دریایی در گل های خلیج فارس گیر می کنه ولی دیگه نمیتونن اون رو از گل در بیارن و به یکی از جالبترین دیدنیها تبدیل میشه.

سواحل کیش: در جزیره پهناور کیش سواحل دیدنی و جذاب زیادی وجود داره که گردشگران میتونن برای استراحت و لذت بردن از نمای ساحل در پارکهای آن وقت بگذرانند. غروب خورشید در این سواحل نمایی فوق العاده دیدنی داره که طرفدارای زیادی داره.

اسکله تفریحی کیش: حتمن شنیدین که بهترین جاذبه کیش این اسکله چوبی و خیره کننده هستش  و افراد زیادی رو برای پیاده روی و گردش به خود جذب میکنه.

پارکهای کیش: جزیره کیش پر از پارک های کوچک و بزرگ هستش که مسافران تور ارزان کیش میتونن برای استراحت به اونجا برن و از طبیعتش لذت ببرن.در این پارک ها فضای ورزشی، دریاچه مصنوعی، پیست اسکیت و دوچرخه سواری، و گلزارهای زیبایی وجود داره که دیدنش خالی از لطف نیست.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید