در کیش کجا غذا بخوریم؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 در کیش کجا غذا بخوریم؟

در کیش رستورانهای متنوع زیادی وجود داره که انواع غذاهای ایرانی و بین المللی رو سرو میکنن. ولی ما در اینجا به معرفی چند تا از بهترین رستوران های کیش برای مسافران تور ارزان کیش میپردازیم که با قیمت ارزان غذاهای ایرانی و فرنگی دارن. پس با ما باشین تا بگیم در کیش کجا غذا بخوریم؟

 

رستوران توتی فروتی

رستوران توتی فروتی کیش در  انتهای بلوار دریا، و در نزدیکی اسکله تفریحی کیش هستش و نمای زیبایی از دریا رو به شما ارائه می کنه. این رستوران روزها غذای ایرانی سرو میکنه و شب ها هم غذاهای بین المللی. یه ویژگی خوبش اینه که موقع غذا خوردن واستون موسیقی زنده پخش میشه.

 

رستوران کوه سنگی

رستوران کوه سنگی کیش در نزدیکی بازار پردیس در قلب کوه، نمای فوق العاده زیبایی از کوه و آبشارها داره و خوشمزه ترین دیزی رو سرو میکنه. این رستوران ارزان قیمت یکی از اولویت های سفر شما باید باشه. اگه دلتون هوس یک غذای سنتی ایرانی کرده باید به این رستوران کوه سنگی برین. البته نگران نباشین. سایر غذاهای ایرانی مثل کوبیده، جوجه و میرزا قاسمی هم در اینجا سرو میشه.

 

رستوران میرمهنا

رستوران ساحلی میرمهنا کیش در خیابان پروین اعتصامی دارای فضای مدرن هستش. این رستوران لذیذترین غذاهای دریایی و همچنین غذاهای بین المللی مثل میگو، انواع ماهی کبابی، قلیه ماهی، استیک و غیره رو سرو میکنه.

 

رستوران فودکورت دامون

رستوران فودکورت دامون کیش در خیابان وصال با فضایی سرسبز و نمای زیبا هستش. در این رستوران میتونین انواع غذای ایرانی  و بین المللی  مثل غذاهای هندی و مکزیکی و چینی رو نوش جان کنین.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تور قشم سیر

تور مشهد سیر