آكادمي غواصي سيشل کیش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرکز غواصی سیشل کیش با مدرنترین تجهیزات و قایق هایی که مخصوص غواصی برای گسترش آموزش غواصی در کیش و همچنین سایر بازی های دریایی در کیش در سال 1395 افتتاح شد. شما در آكادمي غواصي و تفريحات دريايي سيشل میتوانید با پرداخت هزینه مناسب از بازی های دریایی مثل بنانا , چت اسکی , پاراسل و شاتل در فضایی حفاظت شده و مناسب به تفریحات دریایی کیش بپردازید.

ادامــــه مطلب

 

آكادمي غواصي سيشل کیش

Kish sishl diving Academy

آكادمي غواصي و تفريحات دريايي سيشل

آكادمي غواصي سيشل کیش

مرکز غواصی کیش با مدرنترین تجهیزات و قایق هایی که مخصوص غواصی برای گسترش آموزش غواصی در کیش و همچنین سایر بازی های دریایی در کیش در سال 1395 افتتاح شد. شما در آكادمي غواصي و تفريحات دريايي سيشل میتوانید با پرداخت هزینه مناسب از بازی های دریایی مثل بنانا , چت اسکی , پاراسل و شاتل در فضایی حفاظت شده و مناسب به تفریحات دریایی کیش بپردازید.

علاقه مندان به رشته غواصی میتوانند در آکادمی غواصي و تفريحات دريايي سيشل طی گذراندن 4 روز مدرک بین المللی PADI آمریکا را دریافت نمایند. این مدرک در تمام مناطق قابل غواصی در سراسر دنیا معتبر میباشد.

برای رزرو تور کیش ویژه برنامه های آموزشی و تفریحی در کیش لطفا با همکاران ما در بخش فروش تور کیش سیر تماس حاصل نمایید.

تور کیش ویژه غواصی به جزایر اطراف کیش مثل جزیره بنی فارو و جزیره هندورابی از دیگر خدماتی است که میتوانید در مرکز غواصي و تفريحات دريايي سيشل استفاده نمایید.

همچنین مسافران تور کیش که تمایل به تجربه غواصی در اعماق آبهای خلیج همیشه فارس را دارند میتوانند از برنامه 2 ساعته غواصی همراه با مربی و وسایل مجهز استفاده نمایند.

 

Kish sishl diving Academy,آكادمي غواصي و تفريحات دريايي سيشل,آكادمي غواصي سيشل کیش,قیمت غواصی در کیش,غواصی در کیش برای بانوان,مرکز غواصی کیش,غواصی در کیش,مجتمع تفریحات دریایی کیش,آموزش غواصی در کیش


پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تور قشم سیر

تور مشهد سیر