کشتی تفریحی دنا کیش

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کشتی تفریحی دنا کیش

کشتی تفریحی دنا در کیش دارای 3 طبقه و 250 ظرفیت در استرالیا به بهره برداری رسید.کشتی تفریحی دنا کیش همراه با موسیقی زنده و هنرمندان محبوب در جزیره کیش پذیرای مهمانان تور کیش میباشد.شما عزیزان تور کیش میتوانید در عرشه کشتی دنا تماشاگر منظره زیبای کیش یاشید.

ادامــــه مطلب

 

طبقه سوم کشتی دنا کیش به صورت VIP میباشد.مهمانان تور کیش میتوانند از تشریفات کشتی تفریحی دنا کیش که همراه با موسیقی زنده است،استفاده کنند.

امکانات تفریحی و سرگرمی کشتی تفریحی دنا در کیش :

  • موسیقی زنده
  • جنگ شبانه
  • برنامه های شاد و مهیج
  • اهدای جوایز

معماری کشتی دنا کیش در طبقه پایین به صورت آکواریوم میباشد که مهمانان تور کیش میتوانند در طبقه پایین کشتی دنا تماشاگر موجودات دریایی و مرجان های دریایی کیش باشند.

لازم به ذکر است در مورخ 28 خرداد 96 کشتی دنا در کیش به دلیل نقص فنی غرق شده است.پس از بازسازی کشتی دنا در کیش اماده پدیرای مهمانان تور کیش میباشند.


 پشتیبانی کیش سیر : 09195808135

www.kishsir.com

همراه شو  راهی نیست…!

ارتباط با تلگرام کیش سیر: https://t.me/kishsir

 


دیدگاه‌ها

سامان دیلمقانی
سامان دیلمقانی 05 دی 1398
یکی از بی نظم ترین کشتی های تفریحی کیش هست. برای شب یلدای 98 اعلام کرده بودند که برنامه ویژه دارن و حتی هنگام ورود به کشتی نفری 50 هزار تومن بیشتر گرفتن. برنامه حدود نیم ساعت با تاخیر شروع شد. علیرغم اعلام خواننده که سانس دوم برنامه بعد سرو غذا شروع خواهد شد. بدون اطلاع رسانی، دیدیم کشتی پهلو گرفت و مسافرا هم در کمال ناباوری مجبور شدن پیاده بشن. 50 تومن رو هم برای یه پک شامل (1موز، کمتر از 100 گرم انار و هندوانه، 100 گرم آجیل بی کیفیت، 1 شیرینی دانمارکی) که جمعا 20 هزار تومن هم نمیشد گرفتن. در مقابل اعتراض مردم هم عوامل کشتی قایم میشدن و یا با بی احترامی جواب سربالا میدادن. کشتی هایی که قبل این کشتی حرکت کرده بودن خیلی بعد این کشتی برگشتند. به هر حال پیشنهاد میکنم از کشتی های دیگه که حداقل احترام گذاشتن به مسافر رو بلدن استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

تور قشم سیر

تور مشهد سیر